None Turkish Translator

yidali

New Member
Nov 29, 2018
2
0
Arkadaşlar 2 veya 3 güne çıkacak demiştim ama 1 gün sonra sizinle tekrar buradayım.

Personal Trainer Çevirisi tamamlandı. Özenli bir çalışmayla hikayenin birazını değil, tamamını anlayacağınızdan eminim.Umarım oyunu beğenirsiniz. Oyunun çok çok nadir yerlerinde kendi yorumumu kattım, anlarsınız bunu büyük ihtimalle ve umarım seversiniz de. Her neyse, iyi oyunlar.

BU ARADA ÇEVİRİ DEĞERLENDİRMESİNİ YAPMAYI UNUTMAYIN. EĞER BİR HATAMIZ OLURSA BİLELİM.

DTGZ sayfanı güncelleyebilir misin hem Sister,Sister,Sister için hem de Personal Trainer için. Teşekkürler.

NOT: EĞER OYUNDA BAZI SAHNELER GÖRÜNTÜLENEMEZSE HATANIN OLDUĞU FOTOĞRAFLARI ATIN. BİR SONRAKİ GÜNCELLEMEDE BU HATALARI GİDERECEM.

Kurulum için ZIP dosyası içindekilerini Game klasörüne atmanız yeterlidir.

I told friends it would be two or three days, but I'm here with you again the next day.

Personal Trainer Translation completed. I'm sure you'il understand some of the story, but not the whole story. Hope you like the game. I've added my own comment in very rare places, you probably know, and I hope you like it. Anyway, good games.

DO NOT FORGET TO EVALUATE THE INTERPRETATION. IF YOU HAVE A FAILURE, WE SHOULD BE KNOWLEDGE.

Can you update your DTGZ page for both Sister, Sister, Sister and Personal Trainer. Thanks.

NOTE: DISPLAY PHOTOS WHEN THE SOME SCENES CAN NOT BE DISPLAYED IN THE GAME. I WILL LET THIS ERRORS IN A NEXT UPDATE.

. View attachment 184823 View attachment 184824 View attachment 184827 View attachment 184825 View attachment 184826
BİG BROTHER yamasını çıkartımısınız acaba

ByGuvnor

Newbie
Aug 30, 2018
43
108
Arkadaşlar gerçekten bu çeviriyi düzgün yapan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim. Yani google çeviriden çeviri yapan arkadaşları kastetmiyorum, gerçekten normal çeviri yapan arkadaşlar varsa iletişime geçerse yardımcı olabilirim.

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Arkadaşlar gerçekten bu çeviriyi düzgün yapan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim. Yani google çeviriden çeviri yapan arkadaşları kastetmiyorum, gerçekten normal çeviri yapan arkadaşlar varsa iletişime geçerse yardımcı olabilirim.
hangi konuda

tekkeli37

New Member
Oct 18, 2017
9
8
Merhaba oyunu Chapter 1'in 1. gününü (DAY 1) çevirdim.
Çevireye devam etmeyi düşünüyorum bunu başkası başlamasın diye attım. Diğer günleride çevirip Chapter 2'yi çevirmeye geçerim. Oyunun olduğu klasore bu dosyaları atıp hepsini değiştir demeniz yeterli.
Oyunu türkçe yapmak için de Ana Menüde confige tıklayıp Language kısmından türkçeyi seçin.
İndirme Linki:
Milfy city yi çeviren varmış bende bunu çevireyim dedim.
View attachment 181366 View attachment 181367 View attachment 181368
Çok teşekkürler, emeğine sağlık

• Like
Reactions: Rodanel

uzuncocuk

Newbie
Sep 9, 2018
68
28
Ellerine sağlık üstat ama ben şu "My Cute Roommate v1.0.0ex" versiyonu için çeviri dosyasını bulamadım. Varmı bunun çevirisi acep? varsa linkini paylaşabilirmisiniz?
Teşekkürler şimdiden.

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
Ellerine sağlık üstat ama ben şu "My Cute Roommate v1.0.0ex" versiyonu için çeviri dosyasını bulamadım. Varmı bunun çevirisi acep? varsa linkini paylaşabilirmisiniz?
Teşekkürler şimdiden.
Çeviri ilerlemesi %60 durumunda, bitince çevirmen arkadaş paylaşacak.

In the case of 60% of translation progress, the translator will share the friend when done.

Rodanel

New Member
Apr 27, 2018
12
25
oyunu Chapter 01'in 1, 2, 3 ve 4. gününün çevirisi bitti.

Türkçe yapmak için ana menüde Config'e tıklayıp Language kısmından türkçeyi seçmeniz yeterli.

Kayıtlı oyundan devam ediyorsanız bazı kısımlar Türkçe olmayabilir (Başarım işimleri, Ödül isimleri ve Karakter isimleri (Garson, Barmen, Tezgahtar) gibi).
Emin olmak için dili Türkçe yaptıktan sonra oyunu bir kez kapatıp tekrar açmanız ve yeni oyuna başlamanız gerekiyor. "Önemli olan diyaloglar diğerlerine gerek yok" diyorsanız bunu yapmanıza da gerek yok.

İSTEK OLURSA ÇEVİRİ TAMAMLANDIĞINDA ANDROİD SÜRÜMÜNÜ DE PAYLAŞIRIM.

SADECE 1, 2, 3 VE 4. GÜN TÜRKÇEDİR.

Seçimlerdeki bazı butonlar ve 4. Günün son sahneleri Türkçe olmayabilir bunun nedeni çevirinin bitmemiş olmasıdır. Çeviri tamamlandığında bunlarda Türkçe olacaktır

İndirme Linki:

192962_1.jpg 192963_2.jpg 192964_3.jpg

Last edited:

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
oyunu Chapter 01'in 1, 2, 3 ve 4. gününün çevirisi bitti.

Türkçe yapmak için ana menüde Config'e tıklayıp Language kısmından türkçeyi seçmeniz yeterli.

Kayıtlı oyundan devam ediyorsanız bazı kısımlar Türkçe olmayabilir (Başarım işimleri, Ödül isimleri ve Karakter isimleri (Garson, Barmen, Tezgahtar) gibi).
Emin olmak için dili Türkçe yaptıktan sonra oyunu bir kez kapatıp tekrar açmanız ve yeni oyuna başlamanız gerekiyor. "Önemli olan diyaloglar diğerlerine gerek yok" diyorsanız bunu yapmanıza da gerek yok.

İSTEK OLURSA ÇEVİRİ TAMAMLANDIĞINDA ANDROİD SÜRÜMÜNÜ DE PAYLAŞIRIM.

SADECE 1, 2, 3 VE 4. GÜN TÜRKÇEDİR.

Seçimlerdeki bazı butonlar ve 4. Günün son sahneleri Türkçe olmayabilir bunun nedeni çevirinin bitmemiş olmasıdır. Çeviri tamamlandığında bunlarda Türkçe olacaktır

İndirme Linki:

View attachment 188353 View attachment 188354 View attachment 188355
helal olsun be çok teşekkürler

• Like
Reactions: Rodanel

MrLaxendr

Newbie
Mar 23, 2018
35
52
Trainer 0.24 sürümü artık Türkçeye çevrildi.

Oyun hakkında söyleyeceğim

1. Eğer bir sahnede hatalı çeviri olursa söyleyin bilelim.Sonuçta biz de bir insanız.
2. Sahne hiç gözükmeyip beyaz ekran çıkarsa bildirin( Fotoğrafla olursa çok iyi olur).
3. DTGZ Sayfanda linki yenileyip ve yanına sürümü not edersen çok makbule geçer.
4. KURULUM İÇİN ZIP Dosyasındaki /Game klasörünu oyunun kurulu olduğu klasöre yapıştırın.

Personal Trainer 0.24 version is now translated into Turkish.
I will say about the game
1. Let us know if there is an incorrect translation in a scene.
2. Report the scene if no white screen appears (Great for photography).
3. DTGZ If you refresh the link on the page and note the version next to it is very useful.
4. FOR INSTALLATION Paste the ZIP file in the folder where the game is.

screenshot0004.png

screenshot0001.png screenshot0002.png ] screenshot0005.png screenshot0003.png

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67

1. Eğer bir sahnede hatalı çeviri olursa söyleyin bilelim.Sonuçta biz de bir insanız.
2. Sahne hiç gözükmeyip beyaz ekran çıkarsa bildirin( Fotoğrafla olursa çok iyi olur).
3. DTGZ Sayfanda linki yenileyip ve yanına sürümü not edersen çok makbule geçer.
4. KURULUM İÇİN ZIP Dosyasındaki /Game klasörünu oyunun kurulu olduğu klasöre yapıştırın.

3. DTGZ If you refresh the link on the page and note the version next to it is very useful.

View attachment 189833

View attachment 189830 View attachment 189831 ] View attachment 189834 View attachment 189842

helal olsun be

• Like
Reactions: MrLaxendr

psyche22

New Member
Nov 5, 2018
12
4

View attachment 189833

View attachment 189830 View attachment 189831 ] View attachment 189834 View attachment 189842

Yüklediğiniz rar dosyasının içinde Game klasörü yok, içi boş.

beto53

New Member
Nov 20, 2018
9
4
Arkadaşlar, Milfy City için bir sorum var...

Ben türkçe yama kurdum da... Bu yamada Linda için de, Sara için de dostum,arkadaşım olarak bahsediyor. Bunlar annesi, kardeşi falan değil mi ben mi yanlış anladım?

AquEly

Newbie
Mar 26, 2018
26
6
Arkadaşlar, Milfy City için bir sorum var...

Ben türkçe yama kurdum da... Bu yamada Linda için de, Sara için de dostum,arkadaşım olarak bahsediyor. Bunlar annesi, kardeşi falan değil mi ben mi yanlış anladım?
incest pacth yükle oyunun game klasörüne at o zaman dene

emreaydinoglu

Newbie
Sep 6, 2018
35
33
Arkadaşlar herkese selam.. My Cute Roommate [Astaros3D] oyununun türkçe yamasını tamamladım.. bende sizle birlikte oynayıp test edeceğim.. hata aldığınız bir yer olursa, hemen bana özelden ekran resmi alıp yazın..
çıkan dosyaları oyundaki 'game' klasörüne yapıştırmanız yeterlidir.. keyifli oyunlar olsun..
Not: oyunu oynarken sık sık kayıt etmenizi tavsiye ediyorum..

Hi everybody.. My Cute Roommate [Astaros3D] game, I play with you and I will test it..
Get a bug in this place, immediately take the picture of me and take a picture of the special..
you just need to paste the computers down into the 'game' folder in the game.. get enjoyable games ..
Ps: I advise you to register the game often.