• To improve security, we will soon start forcing password resets for any account that uses a weak password on the next login. If you have a weak password or a defunct email, please update it now to prevent future disruption.

None Turkish Translator

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Man of the house'u çeviren birisi vardı çeviri ne aşamada?
What was the translation of the man of the house?

casper3428

Newbie
Aug 13, 2018
48
7
milfy city oyunun da okulda oğretmen odasına çağrıldıgında ordaki şantaj yapılan hoca ev adresini veriyor onunda evi açılıyor geceleri gel diyor ama oyunda hiç bir şey olmuyor ne yapmamız lazım

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
milfy city oyunun da okulda oğretmen odasına çağrıldıgında ordaki şantaj yapılan hoca ev adresini veriyor onunda evi açılıyor geceleri gel diyor ama oyunda hiç bir şey olmuyor ne yapmamız lazım
güncellemesi daha yapılmadı onun mecbur bekleyecez

emresahin010

New Member
Nov 28, 2018
8
0
güncellemesi daha yapılmadı onun mecbur bekleyecez
Linda mı ne boksa o sahile gitmek istiyor izin alacam fakat rehberlikci gibi biri var ona gittigimde boş çıkıyor tüm görevleri bitirdim şu anda anahtar var 2 tane ama ben bu oyunu çözemedim yardımcı olabilirmisiniz

emresahin010

New Member
Nov 28, 2018
8
0
Hey.

My name is Aytu. I'm 19. I can help you about your game's translation. I can translate English to Turkish. Its completely free because so many Turkish player wants Turkish games.

I have so much free time for translation. I already worked some TV Series Websites.

If you interested just contact with me on PM.

(I'm using Discord, Steam, Battle.net)

(Türkçe oyun çeviri isteğiniz olursa söylemeniz yeterli çevirmeye çalışırım Renpy oyunlar üzerinde çalışıyorum genelde)
MİLFY CİTY BRO YENİSİ ÇIKAR ÇIKMAZ GELİR Mİ

AquEly

Newbie
Mar 26, 2018
26
6
Sorunu çözebildiniz mi acaba
okulda ki terapiste gidip konuş
terapistin karşısında ki odada okul müdürü var ona gidip okuldan izin belgesi al
sonra ki gün öğlen babana o belgeyi ver vermek için belgeyi envanterden işaretleyin öyle verin ve uyuyun sabah kalktığınızda tatil için hazırlık yapıyorsunuz

• Like
Reactions: emresahin010

emresahin010

New Member
Nov 28, 2018
8
0
okulda ki terapiste gidip konuş
terapistin karşısında ki odada okul müdürü var ona gidip okuldan izin belgesi al
sonra ki gün öğlen babana o belgeyi ver vermek için belgeyi envanterden işaretleyin öyle verin ve uyuyun sabah kalktığınızda tatil için hazırlık yapıyorsunuz
kardeşim bende olmuyor terapiste iptal yazısı çıkıyor.