None Turkish Translator

zone619

Newbie
Oct 5, 2018
38
14
MİLFY CİTY'NİN ÇEVİRİ İŞLEMİNİN %90'I BİTMİŞ DURUMDA ARKADAŞLAR. SANIRSAM YARIN AKŞAMA PAYLAŞMIŞ OLURUZ. İYİ GECELER...
Güzel haber beyler türk çevirileri burdan konuşup haberleşeceğimiz bir platform olan discord sunucumuza bekleriz discorddan daha hızlı iletişim oyun bilgisi alabilirsiniz bilen bilmeyen herkesi bekleriz sizlerle büyüceğiz

MrLaxendr

Newbie
Mar 23, 2018
35
52
Beyler ben de Sister,sister,sister oyununu çevirdim. Eğer çeviride bir yanlışlık varsa ki var, affola. Umarım mazur görürsünüz. Nasıl yapılacağını zıp dosyanın açıklamasında verdim. Hepinize iyi zamanlar.

Gentlemen, I'm a Sister, sister, sister. IS AN EVALUATED. I hope you excuse me. I gave it to you by explaining how. Good times to all of you.

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Sadece 1. günü çevirdiğimi yazmıştım. Neyse, hızlı çevirirsem daha kısa sürebilir 2. günün yarısına geldim bile.
ilk günü oynadım çeviri çok iyiydi tebrikler
the first day I played the translation was very good congratulations

Metin77

Newbie
Apr 21, 2018
26
9
Beyler ben de Sister,sister,sister oyununu çevirdim. Eğer çeviride bir yanlışlık varsa ki var, affola. Umarım mazur görürsünüz. Nasıl yapılacağını zıp dosyanın açıklamasında verdim. Hepinize iyi zamanlar.

Gentlemen, I'm a Sister, sister, sister. IS AN EVALUATED. I hope you excuse me. I gave it to you by explaining how. Good times to all of you.
Tebrikler dostum. Umarım başka çevirilerinle de oynamak nasip olur :)

Congratulations my friend. I hope you can play with other translations :)

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67

oyuna baktım çeviri çok iyi summertime saga çevirmeyi düşünür müsün?
I've looked at the game, so think of turning it into a good summertime saga?

pasabey

Newbie
Apr 11, 2018
26
2
bir arkadaş vardı. bütün çevirileri bi başlık altında topluyordu. hala devam ediyor mu? ard arda çeviri haberleri geldi. ortalık baya karıştı:unsure:

can66

Newbie
Sep 26, 2018
18
6
Milf city 0.5 bitmiştir lafını bekliyorum yapacak birşey bulamıyorum :D kitlendim bu haberi bekliyorum.

Milf city 0.5 I'm waiting for something to say I can not find anything to do: D I've been waiting for this news

SAPLAYICI

Newbie
Jul 15, 2018
39
28

adamsın.

edit: reis eline sağlık çeviri güzel de oyun çok kötüymüş ya. anlamsız bir hikayesi vardı, 5 dakika dayanamadan kapattım. Dating my daughter oyununu deneyeceğim şimdi. keşke sen de başka bir oyunu çevirseydin. ama yine de sağlık olsun, emeğine sağlık. belki seveni vardır bu oyunun da.

Last edited:
  • Like
Reactions: Deniz Çınar

can66

Newbie
Sep 26, 2018
18
6
adamsın.

edit: reis eline sağlık çeviri güzel de oyun çok kötüymüş ya. anlamsız bir hikayesi vardı, 5 dakika dayanamadan kapattım. Dating my daughter oyununu deneyeceğim şimdi. keşke sen de başka bir oyunu çevirseydin. ama yine de sağlık olsun, emeğine sağlık. belki seveni vardır bu oyunun da.
kardeşim yayınlandı sandım bildirim gelince :D D: D:

Last edited:

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
adamsın.

Dating my Daughter oyununu çok beğendim bence 2-3 çevirmen birleşsin daha hızlı biter oyun :D
Dating my Daughter game I think you like 2-3 translators combine faster game: D

komarna

New Member
Apr 22, 2018
1
0
HERKESE İYİ GECELER ARKADAŞLAR. MİLFY CİTY 0.5B SÜRÜMÜNÜN TÜRKÇE ÇEVİRİSİ'NİN %95'İ BİTMİŞ BULUNMAKTADIR. ÇEVİRİLMEYEN BİR YER BIRAKMAMIŞ OLUP 0.4 SÜRÜMÜNÜN ÇEVİRİLMEMİŞ YERLERİNİ DE ÇEVİRMİŞ BULUNUYORUZ.
iyi geceler gençler bu türkçe yamayı nasıl atacağım 0.5c sürümüne bilginiz var mı? script dosyasını bulamıyorum

emreaydinoglu

Newbie
Sep 6, 2018
35
33

Dostum yama için çok teşekkürler.. emeğine sağlık..

My friens, Many thanks for the patch.. thanks for your effort..

emreaydinoglu

Newbie
Sep 6, 2018
35
33
HERKESE İYİ GECELER ARKADAŞLAR. MİLFY CİTY 0.5B SÜRÜMÜNÜN TÜRKÇE ÇEVİRİSİ'NİN %95'İ BİTMİŞ BULUNMAKTADIR. ÇEVİRİLMEYEN BİR YER BIRAKMAMIŞ OLUP 0.4 SÜRÜMÜNÜN ÇEVİRİLMEMİŞ YERLERİNİ DE ÇEVİRMİŞ BULUNUYORUZ.
Dostum yama için çok teşekkürler.. emeğine sağlık..

My friens, Many thanks for the patch.. thanks for your effort..

MrLaxendr

Newbie
Mar 23, 2018
35
52
Beyler Where The Hearth Is oyununu çeviricektim ama bir problemle karşılaştım. Şöyle ki (-ş,-Ş,-ğ,-Ğ,-İ) harflerini yazmıyor. Galiba bu ilk 3 bölüm için geçerli, blimiyorum. Çeviriyim mi bilmiyorum eğer sizin için sorun olmazsa çeviririm.

Where I Will Turn the Hearth Is Game but I have encountered a problem. It doesn't write the letters (-ş, -Ş, -ğ, -Ğ, -İ). I think this is for the first 3 chapters. I don't know if it's my translation. I'il translate it if you don't mind.

Last edited:
Sep 28, 2018
23
67
iyi geceler gençler bu türkçe yamayı nasıl atacağım 0.5c sürümüne bilginiz var mı? script dosyasını bulamıyorum
DOSTUM GÜNAYDIN. OYUNUN İÇİNDE GAME DOSYASI VAR. ONA GİRİYORSUN, SCRİPT DOSYASINI GÖRÜCEKSİN ZATEN. ONUN İÇİNE, RARDAKİ DOSYALARIN HEPSİNİ ATIYORSUN. SONRA GİRİP OYNAYABİLİRSİN.

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Yama için çok teşekkürler. emeğine sağlık.
Thanks for the patch. thanks for your effort.

can66

Newbie
Sep 26, 2018
18
6
profesiyonellik böyle birşey galiba eline emeğinize sağlık