None Turkish Translator

casper3428

Newbie
Aug 13, 2018
48
7
Man of the House oyunun %55 kısmı türkçe oyunu yüklediğinizde dil kısmından türkçeyi seçip en sonki sürüm hariç (8.3) diğer sürümleri oyunun son bölümüne kadar türkçe oynıyabiliyorsunuz ben sürüm (8.2) yi açık olan oyun içi bölümlerin hepsini türkçe oynamıştım.

aveliaxxx

Member
Aug 27, 2018
156
65
Bence Lust Epidemic için çeviri başlatılırsa güzel olur. (Bu kadar Türkün burda olması. Süper :) )

I think it would be nice if translation started for Lust Epidemic.

arkadian

New Member
Mar 9, 2018
14
6
big brother oyununu çözen varmı
sanki hep bir kısır döngüde hareket ediyor
Hile modunu indir , ardından herşey çok kolaylaşıyor ama bana kalırsa değmez. H sahnelerine gelmesi çok uzun zaman alıyor ve sahneler çok sıkıcı.

casper3428

Newbie
Aug 13, 2018
48
7
Hile modunu indir , ardından herşey çok kolaylaşıyor ama bana kalırsa değmez. H sahnelerine gelmesi çok uzun zaman alıyor ve sahneler çok sıkıcı.
oyunun iiçinde daha doğrusu bilgisayarın içinde bir tane chat menu mevcut ama işte ilerleyiş sıkıcı

Metin77

Newbie
Apr 21, 2018
26
9
Milfy City 0.5b yayınlandı. Umarım çeviren arkadaş devam eder.

Milfy City 0.5b is released. I hope the friend who translates.

• Like
Reactions: poleman

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
Milfy City'nin eski çevirmeni en son bir ay önce foruma girmiş. O yüzden eski versiyon dahil yeni versiyonu komple çevirme planımız var. Dolayısıyla çeviri biraz uzun sürecek ve eski versiyon translate ile çevirilecek (anlamsız gelen yerler elbette düzeltilir)
Bir, bir buçuk haftaya yetiştirmeye çalışacağız. Takipçilerine duyurlur.

Milfy City's old translator was last posted a month ago. So we have a plan to completely complete the new version, including the old version. So the translation will take a little longer and will be translated with the old version translate. We'il try to raise it to a week and a half. It will be announced to its followers.

• Like
Reactions: tekkeli37 and Mutox

emreaydinoglu

Newbie
Sep 6, 2018
35
33
Arkadaşlar My Cute Roommate [Astaros3D] oyununu çevirmeye başladım.. Daha önce çevirmeye başlayan biri olmadıysa devam edeceğim..

I'm starting to translate My Cute Roommate [Astaros3D]. I'm gonna keep going if there's no one trying to turn more.

SAPLAYICI

Newbie
Jul 15, 2018
39
28
House Party'nin çevirisi bugün tamamlandı.

Yapan arkadaşların eline sağlık. Ben oyunu hiç beğenmesem de isteyenler bi denesin.

Rodanel

New Member
Apr 27, 2018
12
25
Milfy City'nin eski çevirmeni en son bir ay önce foruma girmiş. O yüzden eski versiyon dahil yeni versiyonu komple çevirme planımız var. Dolayısıyla çeviri biraz uzun sürecek ve eski versiyon translate ile çevirilecek (anlamsız gelen yerler elbette düzeltilir)
Bir, bir buçuk haftaya yetiştirmeye çalışacağız. Takipçilerine duyurlur.

Milfy City's old translator was last posted a month ago. So we have a plan to completely complete the new version, including the old version. So the translation will take a little longer and will be translated with the old version translate. We'il try to raise it to a week and a half. It will be announced to its followers.
Milfy city'nin birazını çevirdım Liza bölümü bitti neredeyse. İsterseniz dosyaları paylaşabilirim çevirinin daha hızlı olması için

Sep 28, 2018
23
67
ARKADAŞLAR HEPİNİZE İYİ AKŞAMLAR. ASLA ÇEVİRMEYİ BIRAKMADIK. DREAMS OF DESİRE İÇİN HUMMALI ÇALIŞMALARIMIZ HALEN DEVAM EDİYOR. ÇEVİRİDE SIKINTILAR YAŞADIĞIMIZDAN DOLAYI ONLARLA UĞRAŞTIK. FAKAT ŞU ANDA 7 PART BİTMİŞ DURUMDA. 4-5 PARTIMIZ KALDI. MİLFYE DEVAM EDİYORUZ. ÖNCEKİ ÇEVİRİYİ DÜZELTİP YENİ UPDATESİ İLE BİRLİKTE HEPSİNİ YAYINLAYACAĞIZ. TAKİPTE KALIN. İYİ AKŞAMLAR.