None Turkish Translator

Sep 28, 2018
23
67
HERKESE İYİ AKŞAMLAR. DESTEĞİNİZİ EKSİK ETMEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. HALEN MİLFY İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ SÜRDÜRÜLÜYOR. 0.5B UPDATESİNİN ARDINDAN 0.5C UPDATESİ ÇIKMIŞ. ONU DA HALLEDECEĞİZ BU AKŞAM. ONU DA YARIN PAYLAŞIRIZ BÜYÜK İHTİMAL İLE. BİR KAÇ SIKINTILAR VAR. ONLAR DA HALLEDİLECEK. TAKİPTE KALIN. GÖRÜŞMEK ÜZERE. TEKRARDAN İYİ AKŞAMLAR. BİLGİ VERMEYE HER DAİM DEVAM EDECEĞİZ.

can66

Newbie
Sep 26, 2018
18
6
HERKESE İYİ AKŞAMLAR. DESTEĞİNİZİ EKSİK ETMEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. HALEN MİLFY İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ SÜRDÜRÜLÜYOR. 0.5B UPDATESİNİN ARDINDAN 0.5C UPDATESİ ÇIKMIŞ. ONU DA HALLEDECEĞİZ BU AKŞAM. ONU DA YARIN PAYLAŞIRIZ BÜYÜK İHTİMAL İLE. BİR KAÇ SIKINTILAR VAR. ONLAR DA HALLEDİLECEK. TAKİPTE KALIN. GÖRÜŞMEK ÜZERE. TEKRARDAN İYİ AKŞAMLAR. BİLGİ VERMEYE HER DAİM DEVAM EDECEĞİZ.
Birisi b ve c olayını anlatabilir mi ben b yi indirdim 3.2 gb fakat c 3.12 gb daha az ekstra bi birşey felanmı eklemişler oyunun gereği ne indirmeye gerek varmı ne eklemişler ne çıkartmışlar birisi uzun uzun açıklayabiilirmi lütfen...( Bu arada beklemedeyiz kolay gelsin)

• Like
Reactions: Deniz Çınar

pasabey

Newbie
Apr 11, 2018
26
2
Birisi b ve c olayını anlatabilir mi ben b yi indirdim 3.2 gb fakat c 3.12 gb daha az ekstra bi birşey felanmı eklemişler oyunun gereği ne indirmeye gerek varmı ne eklemişler ne çıkartmışlar birisi uzun uzun açıklayabiilirmi lütfen...( Bu arada beklemedeyiz kolay gelsin)
bende onu araştırıyordum forumda. ama bi sonuca varamadım. sanırım yeni olay yok. sadece bugları düzeltmişler. ama emin değilim

Rodanel

New Member
Apr 27, 2018
12
25
Beyler Where The Hearth Is oyununu çeviricektim ama bir problemle karşılaştım. Şöyle ki (-ş,-Ş,-ğ,-Ğ,-İ) harflerini yazmıyor. Galiba bu ilk 3 bölüm için geçerli, blimiyorum. Çeviriyim mi bilmiyorum eğer sizin için sorun olmazsa çeviririm.

Where I Will Turn the Hearth Is Game but I have encountered a problem. It doesn't write the letters (-ş, -Ş, -ğ, -Ğ, -İ). I think this is for the first 3 chapters. I don't know if it's my translation. I'il translate it if you don't mind.
oyun klasorundeki .ttf uzantılı dosyaları atarsan o karakter sorununu halledebilirim

Rodanel

New Member
Apr 27, 2018
12
25
Herkese tekrar merhaba oyunu Chapter 1'in 1. ve 2. gününün çevirisi bitti.

Türkçe yapmak için ana menüde Config'e tıklayıp Language kısmından türkçeyi seçmeniz yeterli.

SADECE 1. GÜN VE 2. GÜN TÜRKÇEDİR. 3. GÜNÜNDE ÇOK AZINI ÇEVİRDİM.

Pek fazla boş vaktim olmuyor o yüzden çeviride yardım edebilecek varsa bana ulaşsın.

İndirme linki:

1.JPG 2.JPG 3.JPG

Last edited:

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Herkese tekrar merhaba oyunu Chapter 1'in 1. ve 2. gününün çevirisi bitti.

Türkçe yapmak için ana menüde Config'e tıklayıp Language kısmından türkçeyi seçmeniz yeterli.

Pek fazla boş vaktim olmuyor o yüzden çeviride yardım edebilecek varsa bana ulaşsın.

İndirme linki:

View attachment 182300 View attachment 182302 View attachment 182303
Çok teşekkürler çevirmenlik yapan kişilere söyledim ama pek yanaşan olmadı inş. biri yardım eder.
Thank you very much, I told the people doing the translation, but it didn't work very well. someone helps.

Rodanel

New Member
Apr 27, 2018
12
25
Çok teşekkürler çevirmenlik yapan kişilere söyledim ama pek yanaşan olmadı inş. biri yardım eder.
Thank you very much, I told the people doing the translation, but it didn't work very well. someone helps.
Umarım yardım eden olur. Tek başıma sıkıcı oluyor ve vakit ayırmam gerekiyor.

• Like

Rodanel

New Member
Apr 27, 2018
12
25
b sürümü beta sürümü c de ise b deki hataları düzeltiyorlar uzun anlatmaya gerek yok basit aslında

• Like

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Umarım yardım eden olur. Tek başıma sıkıcı oluyor ve vakit ayırmam gerekiyor.
Discord grubuna gir istersen çevirmenler var burada
If you want to join Discord, there are translators here

can66

Newbie
Sep 26, 2018
18
6
Milf city yamasını yaptıktan sonra linda her konuştuğunda hata alıyorum birisi yardım edebilir mi kafayı yemek üzereyim

Leviathan.

Newbie
Jul 17, 2017
40
14
Milf city yamasını yaptıktan sonra linda her konuştuğunda hata alıyorum birisi yardım edebilir mi kafayı yemek üzereyim
İgnore diyip devam etsene ? Ben öyle düzeltiyordum önceki sürümde.

Last edited:

can66

Newbie
Sep 26, 2018
18
6
dostum ingore diyince sadece o hatayı geçiyor daha sonra tekrar ve tekrar çıkıyor linda nereyeyse bu sürümde hep konuşuyor oyunu bitirmem 2 saat daha geç olacak :/

can66

Newbie
Sep 26, 2018
18
6
Beyler zar zor ilerledim hatadan dolayı linda ile konuştum felan git terapist ile konuş sonra müdürden izin al dedi trapist ile konuşamıyorum önden önce ne yapmam lazım bob ile konuştum felan ama çıkmıyor oyunda 20 gün geçti

Sep 28, 2018
23
67
EVET ARKADAŞLAR. HERKESE İYİ GECELER. ASLINDA KONU BASİT. OYUN İYİCE SARPA SARMAYA BAŞLADI. İŞLER ÇOK KARIŞIKLAŞMAYA BAŞLADI. HATALAR ÇIKIYOR ELBET. ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ. YARINA UZADI MAALESEF KUSURA BAKMAYIN. İYİ GÜNLER DİLERİZ.

can66

Newbie
Sep 26, 2018
18
6
EVET ARKADAŞLAR. HERKESE İYİ GECELER. ASLINDA KONU BASİT. OYUN İYİCE SARPA SARMAYA BAŞLADI. İŞLER ÇOK KARIŞIKLAŞMAYA BAŞLADI. HATALAR ÇIKIYOR ELBET. ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ. YARINA UZADI MAALESEF KUSURA BAKMAYIN. İYİ GÜNLER DİLERİZ.
Patron bi el at yama yüzünden mi trapist kısmı çıkmıyor

Sep 28, 2018
23
67
Patron bi el at yama yüzünden mi trapist kısmı çıkmıyor
DOSTUM YAMA İLE BİR BAĞLANTISI YOK. MAALESEF Kİ 0.5B SÜRÜMÜ HATALARI İLE GELDİ. 0.5C SÜRÜMÜDE ÜZERİNE EKLENDİ. HEPSİNİ HALLETMEYE ÇALIŞIYORUZ. EN YAKIN ZAMANDA BİLGİLENDİRME TEKRARDAN YAPILACAK OLUP, YAMAYI SAĞ SALİM TESLİM EDECEĞİZ.

can66

Newbie
Sep 26, 2018
18
6
Oyunu bitiren varmı arkadaşlar gerçekten takıldım birisi bi yardım eli uzatsın burayıda boşuna kaplıyorum ama gerçekten gece gece kafayı yiyeceğim tüm planlarım suya düştü