None Turkish Translator

cevirmenimsi

Member
Nov 10, 2018
122
119
arkadaşlar selam, son of bitch türkçe yaması var mı? saatlerdir bakıyorum ama birşey bulamadım.
bi ara niyetlendim, hatta çeviriye başladım ama oyun rusçadan ingilizceye translate çevirisi yapıldıgı için yarıda bıraktım, diyalogların çoğu anlaşılmaz ve uğraşılmaz derecede.

Aesouh

Master Chief VNGineer
Modder
Game Developer
Sep 16, 2017
1,893
5,403
Hi! Just wanted to let you know that the translation support for Timestamps was released at the end of last year, so it's very easy to translate the game now for fans. I saw that our game was requested in the thread before. You can take a look for yourself, but we already had fans translate to russian, italian, working on german, french etc.

/A

• Like
Reactions: Portakalimsi

cevirmenimsi

Member
Nov 10, 2018
122
119
Hi! Just wanted to let you know that the translation support for Timestamps was released at the end of last year, so it's very easy to translate the game now for fans. I saw that our game was requested in the thread before. You can take a look for yourself, but we already had fans translate to russian, italian, working on german, french etc.

/A
Yes, we're aware of the situation, the translation is already in progress. :)

Aesouh

Master Chief VNGineer
Modder
Game Developer
Sep 16, 2017
1,893
5,403
Yes, we're aware of the situation, the translation is already in progress. :)
Good to know :) Please also if this is done on the unrated version of the game, please add unrated text to the flag of the translation file, to keep them separate.

Sakalay

New Member
Jan 31, 2018
13
21
Aile Hayatı: Spectre1viper Mod version 26
Bu Aile Yaşamı için bir mod. Bu oyun için orijinal hile menüsünü içerir ve kendi başına biraz ekler.

Özellikler
  • Bir yolu tamamlamak veya seçmek oyunu bitirmez veya diğer yolları devre dışı bırakmaz - tüm kızların yolları aynı oyunda tamamlanabilir
  • Hile menüsünü yoğun bir şekilde düzenledi ve geliştirdi (Orijinal hile menüsünü oluşturmadım, geliştirdim ve ekledim)
  • Hile menüsüne bir komut enjektörü eklendi
  • Bir çok ek değişken eklendi ve Gina'yı hile menüsüne ekledi.
  • Çok sayıda küçük hata düzeltmeleri
  • Birkaç mantık düzeltmesi ve olası oyun kırma hata düzeltmeleri
  • Daha az eziyet - olaylar arasında daha az bekleme süresi, aynı günde birden fazla olay tetiklenebilir
  • Daha hızlı ilişki ilerlemesi
  • Oyundaki başarısızlık yollarının% 50'si kaldırıldı, başarısızlığın çok fazla yolu vardı - önceki birçok seçenek artık başarısızlıkla sonuçlanmıyor
  • Önerilen seçeneklerde genellikle yanlarında (*) bulunur.
  • Öğütmeyi azaltmak ve oyunu geliştirmek için çeşitli küçük hileler
  • Birkaç adım daha dahil edildi (benim tarafımdan değil ve çoğu tamamlanmadı)
  • Angelica (Dadı), Foxy, Gina, Laura için bir sürü yüksek kaliteli resim eklendi. Görüntüleri otomatik olarak dönecek şekilde kodladım, böylece her seferinde aynı fotoğrafı görmüyorsunuz. Bu, daha fazla çeşitlilik ve daha az sıkıntı sağlar.
  • Oyuna birçok yeni içerik ve video klip eklendi. Ayrıntılar için Değişiklik Günlüğüne bakın.

Kısaca game qsp yi google ile çevirdim 6000 satır yorucuydu lakin oyun türkçeleşmedi tam olarak özellikle eventler daha sonra
addition kurcaladım 10000 satırlık çeviri vardı. oyun event yönünden geniş bende ara verdim. Oynayarak addition yavasça çevirmeyi düşünüyorum. google çeviri yorucu 2günde kalkamadım game kloseründen addition kısa sürede söz vermiyorum.
game qsp çoğu şeyi çeviriyor sağlıcakla kalın.

In short, the game qsp with google swap 6000 lines were exhausting the game, but the game was not exactly Turkic

There were 10000 lines of translation. I took a break in the game event. I'm thinking of turning it slowly in addition to playing. google translation grueling in 2 days did not get the game kloserından as soon as I do not promise.

The game qsp translates to most things.

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Aile Hayatı: Spectre1viper Mod version 26
Bu Aile Yaşamı için bir mod. Bu oyun için orijinal hile menüsünü içerir ve kendi başına biraz ekler.

Özellikler
  • Bir yolu tamamlamak veya seçmek oyunu bitirmez veya diğer yolları devre dışı bırakmaz - tüm kızların yolları aynı oyunda tamamlanabilir
  • Hile menüsünü yoğun bir şekilde düzenledi ve geliştirdi (Orijinal hile menüsünü oluşturmadım, geliştirdim ve ekledim)
  • Hile menüsüne bir komut enjektörü eklendi
  • Bir çok ek değişken eklendi ve Gina'yı hile menüsüne ekledi.
  • Çok sayıda küçük hata düzeltmeleri
  • Birkaç mantık düzeltmesi ve olası oyun kırma hata düzeltmeleri
  • Daha az eziyet - olaylar arasında daha az bekleme süresi, aynı günde birden fazla olay tetiklenebilir
  • Daha hızlı ilişki ilerlemesi
  • Oyundaki başarısızlık yollarının% 50'si kaldırıldı, başarısızlığın çok fazla yolu vardı - önceki birçok seçenek artık başarısızlıkla sonuçlanmıyor
  • Önerilen seçeneklerde genellikle yanlarında (*) bulunur.
  • Öğütmeyi azaltmak ve oyunu geliştirmek için çeşitli küçük hileler
  • Birkaç adım daha dahil edildi (benim tarafımdan değil ve çoğu tamamlanmadı)
  • Angelica (Dadı), Foxy, Gina, Laura için bir sürü yüksek kaliteli resim eklendi. Görüntüleri otomatik olarak dönecek şekilde kodladım, böylece her seferinde aynı fotoğrafı görmüyorsunuz. Bu, daha fazla çeşitlilik ve daha az sıkıntı sağlar.
  • Oyuna birçok yeni içerik ve video klip eklendi. Ayrıntılar için Değişiklik Günlüğüne bakın.

Kısaca game qsp yi google ile çevirdim 6000 satır yorucuydu lakin oyun türkçeleşmedi tam olarak özellikle eventler daha sonra
addition kurcaladım 10000 satırlık çeviri vardı. oyun event yönünden geniş bende ara verdim. Oynayarak addition yavasça çevirmeyi düşünüyorum. google çeviri yorucu 2günde kalkamadım game kloseründen addition kısa sürede söz vermiyorum.
game qsp çoğu şeyi çeviriyor sağlıcakla kalın.

In short, the game qsp with google swap 6000 lines were exhausting the game, but the game was not exactly Turkic

There were 10000 lines of translation. I took a break in the game event. I'm thinking of turning it slowly in addition to playing. google translation grueling in 2 days did not get the game kloserından as soon as I do not promise.

The game qsp translates to most things.
oyunun ne kadarı türkçeye çevrildi yani :D

Sakalay

New Member
Jan 31, 2018
13
21
Eventler hariç çevrildi diyebilirim. eventlerde kesin değilim oranlarsak 3/1 desemde rasgele event olduğundan hikaye akışına uygun değil

• Like
Reactions: Deniz Çınar

Sakalay

New Member
Jan 31, 2018
13
21
Tam çeviri zor google çeviri bir hafta ile bir ay arasında tamalanır sanırım şimdi foxy rotasına gidiyorum. En azından eventlere yoğunlaşmak istiyorum bakacağız

• Like

ByGuvnor

Newbie
Aug 30, 2018
43
108
Arkadaşlar bildiğiniz üzere yamaları paylaştığım forumda yamayı indirebilmek için yorum yazmanız gerekiyor. Birkaç kişi bu durumdan sitem etti. Bende genel olarak sizin düşüncelerinizi merak ettim ve forumda bununla ilgili bir konu ve anket oluşturdum. Kesinlikle katılmanızı rica ediyorum bundan sonraki yamaların paylaşımı bu değerlendirmeye göre değişebilir.

• Like

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Arkadaşlar bildiğiniz üzere yamaları paylaştığım forumda yamayı indirebilmek için yorum yazmanız gerekiyor. Birkaç kişi bu durumdan sitem etti. Bende genel olarak sizin düşüncelerinizi merak ettim ve forumda bununla ilgili bir konu ve anket oluşturdum. Kesinlikle katılmanızı rica ediyorum bundan sonraki yamaların paylaşımı bu değerlendirmeye göre değişebilir.

Bana kalırsa yorum yapılınca açılsın link çünkü o kadar emek verip çeviriyorsun bir yorum çok olmamalı emeğe saygı

• Like
Reactions: ByGuvnor

baranos58

New Member
Nov 11, 2018
4
1
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere 'My Cute Roommate' oyununa bir Türkçe yama yapıldı ama yama hatalarla dolu ve maalesef yama ile birlikte oyun oynanmıyor. Bizde buna bir el atalım dedik ve her şeyi ile sorunsuz ve kaliteli bir yama yapmaya karar verdik.

Yamada Düzeltilen Hatalar:

- Türkçe karakter sorunu düzeltildi.

View attachment 209889

- Çevrilmeyen grafik dosyaları tercüme edildi.

View attachment 209887

- Ve bir çok düzeltme ile çok yakında yeni Türkçe yama sizlerle. İyi oyunlar, iyi forumlar...
teşekkürler