None Turkish Translator

madwelet

New Member
Jan 13, 2019
4
3
Arkadaşlar Girl House v0.2 Türkçe yamayı bitirdim ve F95zone tarzı yerli bir forum açtım. Yeni yamayı oradan paylaşıyorum linke tıklayarak forum üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca forum için çevirmen ve oyun editörleri alınacak ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir. İsteyenler forumdan bağımsız çeviri yapıp yinede çevirmen statüsünde olabilir.

link açılmıyor dostum

ByGuvnor

Newbie
Aug 30, 2018
43
108
My Cute Roommate Türkçe yamasına en kısa sürede Fix güncellemesi gelecek. Bazı eksiklikler olabilir. En kısa sürede güncelleme ile bunları halledeceğiz.

• Like
Reactions: Portakalimsi

beco55

New Member
Dec 14, 2018
14
5
man of the house oyunundan anlayan yardım edebilir mi veronicayla dateye çıktığımızda gece daha bitmedi diyince başka bir seçenek çıkmıyor o yüzden devam ettiremiyorum 6 kalp den fazlası olmuyor

cevirmenimsi

Member
Nov 10, 2018
122
120
man of the house oyunundan anlayan yardım edebilir mi veronicayla dateye çıktığımızda gece daha bitmedi diyince başka bir seçenek çıkmıyor o yüzden devam ettiremiyorum 6 kalp den fazlası olmuyor
sabahları otobüse binip gazino reklamını görmen lazım o zaman açılır, ayrıca seçimleri doğru yapıp en yüksek puanlarıda toplaman lazım

• Like
Reactions: beco55