None Turkish Translator

darkaksoy

New Member
Dec 12, 2018
4
0
Dream of Desire %50 sonrası çevriliyormu bilgisi olan varmı eğer çevriliyorsa çeviriyi bekleyecem

ByGuvnor

Newbie
Aug 30, 2018
43
108

Arkadaşlar Life With Pleasure oyunun çevirisini bir arkadaş yapmış ama oyun güncellenmiş ve yama güncellemesini yapmamış arkadaş. Forumu da uzun süredir girmediği için son güncel oyuna yamayı yaptım. Linke tıklayarak yerli forum üzerinden indirebilirsiniz. İyi oyunlar.... (Eğer arkadaş çeviriye devam etmek isterse pm atarsa çeviriyi bırakabilir.)

berkxy

Newbie
Dec 4, 2018
17
5
HERKESE İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR. BUNDAN SONRA YAMALAR PAYLAŞILIRKEN YOUTUBE ÜZERİNDEN PAYLAŞILACAKTIR. BİLGİNİZE. LİNK : İYİ GÜNLER DİLERİZ.
benim indirdiğim oyunda game klasöründe "scripts" adında dosya yok atınca da bir şey olmuyor acaba oyunu modlamak için dosyaları falan mı açmamız lazım?

• Like
Reactions: hasan hasan

ugurhan

Newbie
Dec 6, 2018
20
2
surdan indir

içine at menü ingilizce konuşmalar falan türkçe menü cevrilmemiş

• Like
Reactions: berkxy

berkxy

Newbie
Dec 4, 2018
17
5

Arkadaşlar Life With Pleasure oyunun çevirisini bir arkadaş yapmış ama oyun güncellenmiş ve yama güncellemesini yapmamış arkadaş. Forumu da uzun süredir girmediği için son güncel oyuna yamayı yaptım. Linke tıklayarak yerli forum üzerinden indirebilirsiniz. İyi oyunlar.... (Eğer arkadaş çeviriye devam etmek isterse pm atarsa çeviriyi bırakabilir.)

tk uzantılı sitede üyelik için hiç bir şekilde mail kabul etmiyor gmail falan da olmadı üyelik adında da problem çıkarıyor

Portakalimsi

Newbie
Dec 18, 2018
15
10
"My Cute Roommate" adlı oyunda kayıt ettiğim bölümleri silemiyorum. Sebebi nedir acaba ?
Oyunun bulunduğu klasörü komple sildim, Windows'a oluşturduğu dosyaları sildim fakat hala kayıtlı oyun duruyor.
Antrenörün dövüşmek için bize yardım etmesi gereken alan bende çıkmadığı için böyle bir şeye ihtiyaç duyuyorum.