None Turkish Translator

ByGuvnor

Newbie
Aug 30, 2018
43
108
az önce oyunu indirdim ama yama olmuyor hata veriyor. galiba ben v0.2 yi indirdiğim için. oyunun yeni sürümüne de yama yapacak mısın?
2 gün önce çıkmış güncelleme bi bakarım bir kaç güne hazırlamaya çalışırım.

Portakalimsi

Newbie
Dec 18, 2018
15
10
ben yama cıktıgında v0.2 ile türkçe bitirdim sende hata olmasn
Bende hata alıyorum.
Kurulum olarak; "Game" adlı klasörün içerisine kopyaladım fakat açılmadı. Ardından "Game" adlı klasörün içerisine "scripts" adlı klasör açıp, aktardım yine hata verdi.
Türkçe yamayı kurmadan oyun açılabiliyor.

pasabey

Newbie
Apr 11, 2018
26
2
Bende hata alıyorum.
Kurulum olarak; "Game" adlı klasörün içerisine kopyaladım fakat açılmadı. Ardından "Game" adlı klasörün içerisine "scripts" adlı klasör açıp, aktardım yine hata verdi.
Türkçe yamayı kurmadan oyun açılabiliyor.
bende de aynısı oluyor.

uzuncocuk

Newbie
Sep 9, 2018
68
28
my cute rommate oyununda emly yakalayn adamı dövemiyormuyuz herzaman okazanıyor
Emily'i yakalayan adamı ilk gördüğünüzde dövemiyorsunuz. Gym yani spor salonundan Eğitmene gidip dövüşmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Sana dövüşmeyi öğreteceği sırada sırtı ağrıyacak ve masaj olayları gelişecek. Çok spoiler veremeyelim :)
Yakında 28 - 30 sayfalık döküman paylaşımı yapacam. Oyunun oynanışıyla ilgili. Aslında döküman hazır sayılır düzenlemeleri yapıyorum.

• Like
Reactions: Deniz Çınar

casper3428

Newbie
Aug 13, 2018
48
7
Emily'i yakalayan adamı ilk gördüğünüzde dövemiyorsunuz. Gym yani spor salonundan Eğitmene gidip dövüşmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Sana dövüşmeyi öğreteceği sırada sırtı ağrıyacak ve masaj olayları gelişecek. Çok spoiler veremeyelim :)
Yakında 28 - 30 sayfalık döküman paylaşımı yapacam. Oyunun oynanışıyla ilgili. Aslında döküman hazır sayılır düzenlemeleri yapıyorum.
teşekürler
senin dökümanlar çıkana kadar bir şekilde çözeceğiz
daha önceden oyun sayfasında ofis için verdiğin save işe yaradı ingilizce olarak ancak o bölüm geçiliyor
türkçede oyun bir yerlerde sıkışıyor
dökümanları burda mı yayınlayacaksın

ByGuvnor

Newbie
Aug 30, 2018
43
108
Arkadaşlar GirlHouse oyunun v0.2 sürümü için Türkçe yama çalışmasını sürdürüyorum %50'si bitti. Ayrıca Summer Time Saga oyununun Türkçe yama çalışmasını da başladım ve bu çalışma biraz uzun sürebilir. Bu çalışmada sadece diyaloglar değil görsel çeviride yapılması gerekiyor. Her ikisini de yapmak beni biraz uğraştırıyor. Eğer Adobe Photoshop kullanmayı bilen ve yardımcı olmak isteyen olursa pm yoluyla iletişime geçebilir.

• Like
Reactions: Deniz Çınar

uzuncocuk

Newbie
Sep 9, 2018
68
28
Bu belge, Sevimli Oda Arkadaşımın Türkçe açıklamasını içermektedir. Oyunun İngilizce genel bakış dökümanı daha önce paylaşıldı. Bu nedenle, bu belge İngilizce'ye çevrilmedi.

Translate;
This document contains the Turkish description of My Cute Roommate. The English Walkthrough of the game was previously shared. Therefore, this document was not translated into English.

casper3428

Newbie
Aug 13, 2018
48
7
Bu belge, Sevimli Oda Arkadaşımın Türkçe açıklamasını içermektedir. Oyunun İngilizce genel bakış dökümanı daha önce paylaşıldı. Bu nedenle, bu belge İngilizce'ye çevrilmedi.

Translate;
This document contains the Turkish description of My Cute Roommate. The English Walkthrough of the game was previously shared. Therefore, this document was not translated into English.

tesekurler

snnstr1

Newbie
Oct 3, 2018
31
11
dreams of desire %50 türkçe yamayı nasıl kuracağız.
dreams of desire %50 how to set up the Turkish patch

uzuncocuk

Newbie
Sep 9, 2018
68
28
Arkadaşlar çeviri işine yavaş yavaş girmeye niyetliyim, daha önce hiç yapmadım öncelikle belirteyim. Renpy oyunları için aşağıdaki linkte bazı açıklamalar var inceliyorum.
Bir arkadaş UnRen.bat ve unrpyc dosyaları ile yapılabildiğini belirtmiş. İndirdim dosyaları .bat dosyasını Game klasörü içine atıp çalıştırınca Script klasörünün açılacağını yazmışlar formda ve unrpyc ile çıkan dosyaların düzenlenebileceğini belirtmişler. bat dosyasını çalıştırdım ama klasör bende açılmadı (muhtemelen bir şeyi yanlış yapıyorum). Konu hakkında bilgisi olan paylaşabilirmi, azda olsa belki birşeyler yapabiliriz.

Translate;
I intend to enter into friends translation work slowly, I have never done it before. I'm reviewing some descriptions on the link below for Renpy games.
A friend can be done with UnRen.bat and unrpyc files. Downloaded the .bat file into the Game folder and run it into the Script folder to open the file that you can edit the form and unrpyc files can be edited. I ran the bat file but the folder wasn't opened (I'm probably doing something wrong). We can share information about the subject, maybe we can do something a little.

• Like
Reactions: Portakalimsi

ByGuvnor

Newbie
Aug 30, 2018
43
108
Arkadaşlar Girl House v0.2 Türkçe yamayı bitirdim ve F95zone tarzı yerli bir forum açtım. Yeni yamayı oradan paylaşıyorum linke tıklayarak forum üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca forum için çevirmen ve oyun editörleri alınacak ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir. İsteyenler forumdan bağımsız çeviri yapıp yinede çevirmen statüsünde olabilir.

Sep 28, 2018
23
67
GÜNAYDINLAR ARKADAŞLAR. YENİ SİTE ÜZERİNDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRDÜRÜLÜYOR. BUNDAN SONRA SİTE ÜZERİNDEN PAYLAŞIM YAPACAĞIZ. YORUM KISMI DA OLACAK. ŞU ANLIK AKTİF DEĞİL. AKŞAMA BİTMİŞ OLUR İSE MİLFY'İN XMASS GÜNCELLEMESİNİ ORADA PAYLAŞACAĞIZ. İYİ GÜNLER DİLERİZ.