None Turkish Translator

trexell

Newbie
Dec 6, 2019
16
5
yabancı dil ve Türkçe çok iyi olanlar şimdi onlar çevrisinde bende oyanayım. ben çevirmekten anlamıyorum. hadi bana laf atan millet şimdi sıra sizde. 1.5 aydır 1 tane Türkçe çevir çıkmadı
Ya sen ne bakıyorsun bunlara krall çeviri yapmayı kolay sanıyorlar, ben çeviri yapmaya başladım neredeyse 1 haftadır uğraşıyorum 1.30gb lık oyun için öyle bol keseden sallamayın ya kendiniz çeviri yapın ya da yapanlara saygı gösterin.

peter358

Member
Jan 28, 2018
134
111
Ya sen ne bakıyorsun bunlara krall çeviri yapmayı kolay sanıyorlar, ben çeviri yapmaya başladım neredeyse 1 haftadır uğraşıyorum 1.30gb lık oyun için öyle bol keseden sallamayın ya kendiniz çeviri yapın ya da yapanlara saygı gösterin.
Bro dil dosyalarını nasıl kırdın peki ?

izmirli

Newbie
Dec 1, 2019
19
10
yabancı dil ve Türkçe çok iyi olanlar şimdi onlar çevrisinde bende oyanayım. ben çevirmekten anlamıyorum. hadi bana laf atan millet şimdi sıra sizde. 1.5 aydır 1 tane Türkçe çevir çıkmadı
sürekli takipteyim artık çeviri yapmıyorsun onların yüzünden bizler de yanıyoruz şu corona virüsü yüzünden zaten sürekli evdeyiz hiçbirşey yok izleyecek birde seni de kaybettik yeminle o diyenlere bir çift sözüm var inşallah halsizlikleri tutsun motorları bozulur korona virüsü olurlar inşallah ....

onur8787

New Member
Mar 9, 2020
2
0
devam et lütfen

gtmany

Newbie
Jan 2, 2019
95
19
bazı adilere bakma sen işini güzel yapanlardansın devamlarını bekliyoruz.. sen bakma bu hayatta cok laf eden olur ama icraata gelince herkez birden yok olur reis sıkma canını seni seven cok insan var....

KRANYEN

New Member
Jan 6, 2019
7
0
Bende niye yeni yama çıkmıyor diyorum senin yamalarını beğenmeyenler siktirsin gitsin kendisi yapsın oynasın sen niye takıyosun şu insanları boşver ingilizce bilmeyen biri olarak çok işime yarıyo yamaların hatta direk translate ile yapan bi kaç kişiye daha baktım cümleler darma dağınık hiç birşey anlaşılmıyo oynayamadan sildim 3 oyunlarınıda adamların. Sen gayet iyi yapıyosun anlaşılmayacak çok az cümle gördüm senin oyunlarında.

berkxy

Newbie
Dec 4, 2018
17
5
google translate ile bir oyunu çevireyim dedim ingilizcem sıfır olduğundan hiç anlamamaktan iyidir dedim göründüğü kadar kolay değilmiş çevirilmemesi gereken yerleri çevrince oyun bozuluyor satırları tek tek çevirmeyle uğraşmakta sıkıntılı oluyor.

mclaught

Newbie
Apr 9, 2019
16
4
GirlHouse-0.7.02 türkçe çeviri programla çevirdim olabildiğince anlaşılır oldu diye düşünüyorum. oyun direk türkçe olarak açılıyor.

• Like
Reactions: AmIFap