• To improve security, we will soon start forcing password resets for any account that uses a weak password on the next login. If you have a weak password or a defunct email, please update it now to prevent future disruption.

Unity House Party Turkish Translation Project (Work in Progress ) %45

kenan09

New Member
Nov 1, 2017
11
9
Herkese merhaba arkadaşlar. House Party oyunun Türkçe çeviri projesine başladım. Şu anda yapım aşamasında. İlerlemeleri zamanla paylaşacağım.

Hello everybody. I started House Party Turkish Translation Project. (work in progress ) I will share updates future days.

Arkadaşlar ben bazı durumlardan dolayı devam edemeyeceğim ama wyh not çeviri ekibi adına yapıyordum yamayı o yüzden merak etmeyin diğer arkadaşlar devam edecek. Buradan başka site linki paylaşmak yasakmı bilmiyorum o yüzden konuyu takip etmek için googleye wyh not çeviri yazarak siteyi bulabilir takip etmeye oradan devam edebilirsiniz buradan artık güncelleme olmayacak çünkü.

sp00ky

Newbie
Nov 14, 2017
28
6
Beklediğim bir oyundu, ingilizcem yetmediği için oynayamıyordu, çok iyi oldu bu. Tam destek..!!!

• Like
Reactions: kenan09

RedGlow

Well-Known Member
Aug 5, 2016
1,648
2,298
Kolay gelsin ne zamana biter?
Good luck with that, When it will finish?
Teşekkürler. Yeni başladım, tek başıma çeviriyorum bu yüzden net bir süre veremem.
Thank you. Just started, I am doing this alone so i can't give you an exact time.
Beklediğim bir oyundu, ingilizcem yetmediği için oynayamıyordu, çok iyi oldu bu. Tam destek..!!!
It was a game that i expected, I couldn't play since my english is not enough, this is very good indeed. You have my full support..!!!
bu güzel haber
this is good new
süpersin dostum. Beklemedeyiz...
you're super buddy. We're waiting...

Provide proper english translation for your non-english comments please. If you don't want to be warned by mods or worse. Thank you.

Bu arada house party zor bir proje umarım altından kalkarsın. Tebrik ediyorum, bol şans.
By the way, house party is a hard project i hope you can handle it. Congratulations, good luck.

• Like

kenan09

New Member
Nov 1, 2017
11
9
Ne durumda hocam?

Whats going one maaan camonnn?
Hocam son zamanlarda bazı işlerim vardı ara vermiştim ama çeviri devam edecek bir kaç gün içinde geri döneceğim.

Recently I been busy. But in a few days I'll be back.

RepizLi

New Member
Oct 5, 2017
1
1
hocam öncelikle bilgin olsun oyun her ana sürüm değişiminde görevler dosyası da otomatik değişiyor. Zira eski sürümde bende uğraştım sonra emekler çöpe gitti. Yani çeviri yaparken neti kapatıp öyle gir. benim yaşadığım o gıcık durumu yaşama :)

• Like

kenan09

New Member
Nov 1, 2017
11
9
hocam öncelikle bilgin olsun oyun her ana sürüm değişiminde görevler dosyası da otomatik değişiyor. Zira eski sürümde bende uğraştım sonra emekler çöpe gitti. Yani çeviri yaparken neti kapatıp öyle gir. benim yaşadığım o gıcık durumu yaşama :)
Teşekkürler hocam. Ben zaten her çeviri ilerlemesinde dosyanın yedeğini alıyorum o yüzden sıkıntı olmaz sanırım :)

Thanks for warning. I'm already getting a backup of the file in every translation progress

kenan09

New Member
Nov 1, 2017
11
9
ne zamana biter uzun zamandır bekliyorum tahmin varmı :D?

oo my jesus :D ?
Hocam tam bir tahmin yapamam ama muhtemelen öyle aylarca sürmez artık en fazla 1 ay diyelim test süreciyle beraber.

Probably maximum 1 month with testing process.

kenan09

New Member
Nov 1, 2017
11
9
Arkadaşlar ilk mesajı güncelledim okursanız sevinirim.

I've updated the first message.

dengesiz06

New Member
Jan 31, 2018
12
19
2 yıl sonra hortlatmak gibi olacak ama güncellediğin açıklamadaki site kapatılmış gözüküyor :( Şu oyunu oynamayı cidden beceremedim İngilizce olarak.