None Turkish Translator

emreaydinoglu

Newbie
Sep 6, 2018
35
33
ARKADAŞLAR AĞIR HUMMALI ÇALIŞMALAR SÜRDÜRÜLMEKTEDİR. 2-3 HAFTAYA TAHMİNİMİZCE BİTMESİNİ UMUYORUZ. İNGİLİZCE BİLEN BİR ARKADAŞIMIZ OLMADIĞI İÇİN ŞİMDİLİK BÖYLE İLERLİYORUZ. EN KISA ZAMANDA YENİ BİLGİLER VERİLECEKTİR. İYİ GÜNLER DİLERİZ.
kardeşim siz gereksiz yorumlara bakmayın.. bu işe gönüllü olarak emek verip yapıyor olup, üstüne bide paylaşıyor olmanız şahane bişey..

Don't look at my brother should be unnecessary.. this work is voluntary work and doing, it's a wonderful thing to share on top of it..

redraven985

Newbie
Nov 14, 2017
30
13
Adam en azından uğraşmış bizim için, ingilizcesi iyi olanlar konuşacaklarına yardım etsinler. Elinize sağlık

Sep 4, 2017
310
124
Türkçe çeviri kullanmıyorum ama yardıma ihtiyacınız olduğu yerlerde yardım edebilirim , Türkçeden İngilizceye iyi çeviririm, bu arada ne olursa olsun elinize sağlık :D

I don't use the translation, but whenever you need help , I am here , keep up the good work , don't mind those motherkissers :D:D

• Like
Reactions: redraven985

radeon111

Newbie
Jul 18, 2017
27
11
sikici reisin dediği gibi çevirmen bulmaya çalışın. elbette ingilizce bilen bi gönüllü çıkacaktır

snnstr1

Newbie
Oct 3, 2018
31
11
arkadaşlar big brother da bu lisa ile iş pişiren vamı.2 defa baştan başladım 400. günlere geldim ama lisa da tık yok.images dosyasında neler neler var ama ben hep bi yerde takılıom.cheat de yükledim olmuyor.kusura bakmayın yazdım buraya ama verem olacam

emreaydinoglu

Newbie
Sep 6, 2018
35
33
arkadaşlar big brother da bu lisa ile iş pişiren vamı.2 defa baştan başladım 400. günlere geldim ama lisa da tık yok.images dosyasında neler neler var ama ben hep bi yerde takılıom.cheat de yükledim olmuyor.kusura bakmayın yazdım buraya ama verem olacam

bende oradayım bişey olur diye hergün bi kaç hafta oynuyorum ama bir türlü ilerlemiyor..
sanırım alice ile salonda oral yaptıktan sonra şans yüzdesi var ileri bi seviyeye geçmek için (şu anda tek ilerleyen olasılık bu kaldı %83.te).. belki bu seviye atladıktan sonra Lisa ya geçebilir diye düşünüyorum..

Sep 4, 2017
310
124
bende oradayım bişey olur diye hergün bi kaç hafta oynuyorum ama bir türlü ilerlemiyor..
sanırım alice ile salonda oral yaptıktan sonra şans yüzdesi var ileri bi seviyeye geçmek için (şu anda tek ilerleyen olasılık bu kaldı %83.te).. belki bu seviye atladıktan sonra Lisa ya geçebilir diye düşünüyorum..
lisayla anal yaptınız mi da?

mrcrew

New Member
Sep 24, 2018
6
0
arkadaşlar bu milf citye türkçe çeviriyi nasıl atıcaz ya yapamıyorum bide dosyası şifreli berkbatu nun

Sep 4, 2017
310
124
hayır akşam yemekten sonra lisa ya şaplak cezasından sonra ilerlemedi.. ama oyunun klasördeki resimlerinde bi çok farklı olay gözüküyor.. çoğu gerçekleşmedi..
son oynadigimdan beri baya zaman geçti ama , lisaya bi kac saplak cezasindan sonra lisanin hosuna gittigini anliyorsun sonra teyzenle konusuyorsun ordan devam ediyor senin kaldığın yer yanlış hatirlamiyorsam

mrcrew

New Member
Sep 24, 2018
6
0
Hocam Milf City Nasıl Türkçe yapıcam bi bakarmısınız dosyası var ama nereye atıcağımı bilmiyorum

snnstr1

Newbie
Oct 3, 2018
31
11
son oynadigimdan beri baya zaman geçti ama , lisaya bi kac saplak cezasindan sonra lisanin hosuna gittigini anliyorsun sonra teyzenle konusuyorsun ordan devam ediyor senin kaldığın yer yanlış hatirlamiyorsam
ceza olayında alice de işe yaradı.ama lisa da dövüom tık yok.oyunda tıkanma yada hiç ilerlememe durumu oluyor mu.bi save dosyası buldum 716. gün neler neler oldu.kesilen nokta kira anne ye lesbian işi ayarlio bende son film in kopyasını istiom.2 seferdede hep burda kaldım.birinde eric le işbirliği dierinde kavga ettim hemen yolladım.eric le işbirliği yapınca lisa ile hiç baglantım olmadı öpüşmedik bile auto save dosyaları olan varsa bi zahmet versin saygılarımla

snnstr1

Newbie
Oct 3, 2018
31
11
sıfırdan başladım lisa yı kız arkadaşım yaptım.öğretmen istio benim kine alısmak ıcın o kunsmadan devam ı eger istersen save dosyası atayım.bizim ilerlemelerde fırsatları kacırdık heralde.cunku lisa ya suruyle takı satın aldım daha önce görmedıgım seyler

emreaydinoglu

Newbie
Sep 6, 2018
35
33
sıfırdan başladım lisa yı kız arkadaşım yaptım.öğretmen istio benim kine alısmak ıcın o kunsmadan devam ı eger istersen save dosyası atayım.bizim ilerlemelerde fırsatları kacırdık heralde.cunku lisa ya suruyle takı satın aldım daha önce görmedıgım seyler
çok teşekkürler kardeşim denicem save dosyasını..