None Turkish Translator

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,046
Türklerin bulunduğu aynı zamanda yardımlaştığı ekstra olarak da yaptığımız oyun hakkında bilgi almak için discord adresimize katılabilirsiniz...:coffee: İstediğiniz çeviriyi discord adresimizde istek-çeviri bölümüne yazabilirsiniz. :sneaky:

U

User_779264

Guest
Guest
Aynen uyuşturucu satılıyor zaten burda
hocam Anayasa'nın 226. maddesinde belirtilmiş: içinde şiddet, çocuk, hayvan, ceset ve doğal olmayan yoldan cinselliğe yöneltilmiş içerikleri bulundurmak, depolamak, 1 yıldan 4 yıla kadar hapis ve para cezası alabilir. o yüzden indirdiğiniz oyunlara dikkatlice bakın. özellikle etiketlerine. başınız yanmasın sonra. istediğiniz kadar vpn kullanın interpol (nasıl yazılıyosa artık) bu içeriklerden ıp adresinizi 2 saniyede bulur.

brusuklee57

New Member
Jan 26, 2019
3
2
Merhaba beyler. Big Brother oynamaya başladım. Modlar baya birşey katıyor mu oyuna? İndirmeli miyim sizce? Birde man of house çeviri linki atabilir misiniz? Bundan sonra onu oynamayı planlıyorum.

• Like
Reactions: Deniz Çınar

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Merhaba beyler. Big Brother oynamaya başladım. Modlar baya birşey katıyor mu oyuna? İndirmeli miyim sizce? Birde man of house çeviri linki atabilir misiniz? Bundan sonra onu oynamayı planlıyorum.
big brother' bitirmek çok zor modlarla bile man of the house da oyunu indirdiğinde diller bölümünde zaten türkçe var

• Like
Reactions: brusuklee57

vethana

New Member
Jul 19, 2018
4
0
beyler big brother'ı indiricem ama kafam karıştı hangi modlarını indirmem gerekli yardımcı olur musunuz?

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,046
Being A DIK oyununu ekibimiz çeviriyor.

Discord adresimize gelebilirsiniz, ekibe dahil olmak ister iseniz de lütfen benim ile iletişime geçin.

Sakalay

New Member
Jan 31, 2018
13
21
Family live : Spectre1viper Mod version 26
Bu Aile Yaşamı için bir mod. Bu oyun için orijinal hile menüsünü içerir ve kendi başına biraz ekler.
Family Life [v1.9] [Perestrelo]

Family Life: Spectre1viper Mod version 26

Oyunun google çeviri olarak tamamlamış bulunmaktayım

• Like

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Family live : Spectre1viper Mod version 26
Bu Aile Yaşamı için bir mod. Bu oyun için orijinal hile menüsünü içerir ve kendi başına biraz ekler.
Family Life [v1.9] [Perestrelo]

Family Life: Spectre1viper Mod version 26

Oyunun google çeviri olarak tamamlamış bulunmaktayım
kardeşim eyv ama bir sürü link var zahmet olmazsa sana açıklamalı bir şekilde sırayla neler yüklicez hangi adımları takip edecez söyler misin çünkü oyun çok yüksek boyutta bilmediğimiz bişi indirmeyelim üyeler mağdur olmasın
brother, but I do not bother you with a lot of links, I will tell you what steps will follow in order to explain to you in a way that explains the game because we do not know the game very high size of the members do not be victimized

Sakalay

New Member
Jan 31, 2018
13
21
Oyunun boyutu büyük açıkça hepsini indirmen gerekiyor.
İlk olarak family live 1.95 indirip temiz bir şekilde kurmalısın İlk gösterdiğim link mevcut son sürümü içermiyor. Onu indirme
onu tanıtım için koydum asıl oyunu mod linkinde bulmalısın sonra mod linkinde sırayla 26 bolum bir şeklinde 7 bolumu indirip orjinal klosere altmalısın crack gibi
sonrada çevirdiğim iki dosyayı oyunun orjinaliyle değiştir. yedeklerini almayı unutma.
mega veye google linki ile uğraşmak istemiyorsan oyunu rus torrent sitelerinde tek link halinde bulup indirmeni tavsiye ederim. toplam 20.2 gb olmalı indirme linki

• Like

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Oyunun boyutu büyük açıkça hepsini indirmen gerekiyor.
İlk olarak family live 1.95 indirip temiz bir şekilde kurmalısın İlk gösterdiğim link mevcut son sürümü içermiyor. Onu indirme
onu tanıtım için koydum asıl oyunu mod linkinde bulmalısın sonra mod linkinde sırayla 26 bolum bir şeklinde 7 bolumu indirip orjinal klosere altmalısın crack gibi
sonrada çevirdiğim iki dosyayı oyunun orjinaliyle değiştir. yedeklerini almayı unutma.
mega veye google linki ile uğraşmak istemiyorsan oyunu rus torrent sitelerinde tek link halinde bulup indirmeni tavsiye ederim. toplam 20.2 gb olmalı indirme linki
böyle millet uğraşmaz ama bence tek tek indirme linklerini koymalısın

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,046
Türklerin bulunduğu aynı zamanda yardımlaştığı ekstra olarak da yaptığımız oyun hakkında bilgi almak için discord adresimize katılabilirsiniz...:coffee:

Being A DIK ;) Türkçe!!!