None Turkish Translator

Siyal ÇöL

Newbie
Nov 14, 2017
28
15

selam gerçekden süpriz oldu seni bulmam yukardaki oyunlar en cok tutulan güzel populer oyunlar dreams bitince onlara başlasan süper olur

Siyal ÇöL

Newbie
Nov 14, 2017
28
15
Lucky mark ın kötü yanı pek bi ilerleme olmuyo hani zaten yeni oyun ama hikayesi güzel oyunlar önerirseniz sevinirim
o oyun alfada uzun zamandırda ilerleme yapamıyor başından büyük iş koyulmuş çöp olur yakında

sp00ky

Newbie
Nov 14, 2017
28
6
big brother türkçe değil, Rusça ve İngilizce var, bildiğiniz türkçe oyun var mı başka?

Jan 10, 2018
101
127
Güzel proje. Burdada bulduk birbirimizi aq :D Herneyse ben Kingdom Of Deception oyununu çeviriyorum kendi çapımda yavaş yavaş. Google Translate - Yandex - Bing filan kullanarak. Profesyonel bir çeviri olmasada olayı anlayabiliyorsun.

Bide bu Ren.Py oyunarını android'e port etme olayından anlayan bilgisi olan varsa konuşalım bi çözmem gereken sorunlar var.Elimdeki oyunun türkçe yaması bitince bide onu androide port etmeyi düşünüyorum.

• Like
Reactions: gtmany and Metin77

ceset1

Newbie
Dec 18, 2017
38
46
Big brother 0.13.0.007 Turkce yamasını Google translate yardımıyla ben cevırmıstım. Dıl dosyalarını bır sekılde halletmıstım. Yalnız dıger oyunların dıl dosyalarını acamıyorum. Dıl dosyalarını nasıl acabılecegımı anlatırsanız google translate yardımıyla en azından anlayabılecegımız sevıyede cevırebılırım..

• Like
Reactions: dllxmatcher

Ajmera

New Member
Jun 12, 2018
3
0
Selam Beyler.Sitede yeniyim.Dating My Daugter chapter 2 v0.18 bir türlü başlatamadım.Aldıgım save dosyalarını okutamadım.Yardım edebilirmisiniz?Teşekkürler.

Ajmera

New Member
Jun 12, 2018
3
0
kardeşim kimse yardım etmemiş ben bi deneyim , bazı renpy oyunları save dosyalarını c'de kullanıcılar appdata diye biyere atıyor oraya atman gerekiyor save dosyasını
kardeşim 14.5 ilk oyun hangı save dosyasını atayım yardımcı olurmusun attım gene olmadı

radeon111

Newbie
Jul 18, 2017
27
11
ren'py oyunlarında çevirinin nasıl yapıldığını öğrendim ama inanın para verilse ancak yapılır bu iş