VN RPGM Unity Ren'Py Onhold ★ RWADULT | Turkish Games (Türkçe Oyunlar)

Should Language Team be created?

• Total voters
    527

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,046
Gerçekten güzel bir düşünce.Aklınızı seveyim,keşke yeterince ingilizcem olsaydı da size çevirmelerde yardımcı olabilseydim.Çok keyfili ve komik bir işe el atmışsınız.Ben sizi destekliyorum başarılar dilerim.
Teşekkür ederiz. Bu yorumlar sayesinde işimizi benimsiyoruz... :coffee:

We thank you. Thanks to these comments, we are embracing our business... :coffee:

Leviathan.

Newbie
Jul 17, 2017
40
14
Tebrikler arkadaşlar, Başarılarınızın devamını diliyorum.

Congratulations friends, I wish you continued success.

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,046
@Black006 Güzel yorumun için teşekkür ederiz.

@Black006 Thank you for your nice review.

Discord adresimiz:

Discord Address:

• Like
Reactions: Commander64

ulasates33

New Member
Modder
Nov 27, 2018
3
5
Turkish
Arkadaşlar merhabalar, sizleri discord adresimize bekliyoruz. Yakında bir sürprizimiz olacak ve ipucumuz discord adresinde ;)
Discord:

English
Hello friends, we welcome you to discord. Soon we'il have a surprise and hint in discord our address ;)

• Like
Reactions: Portakalimsi

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,046
@IRichard81 Güzel yorumun için teşekkür ederiz.

@IRichard81 Thank you for your nice review.

Discord adresimiz:

Discord Address:

Kingstorng

New Member
Aug 17, 2018
14
5
İşinizde gördüğüm kadarıyla profesyonelsiniz. ancak sıkıntı biraz daha bilinir oyunları ve ya en azından içinde bir şeyler yaşayabildiğimiz oyunları çevirseniz çok daha iyi olur. Yeni oyunların sürümü yükseltilene kadar mezarı boylarız :D Kolay gelsin. Teşekkürler

• Like
Reactions: RedWhite

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,046
İşinizde gördüğüm kadarıyla profesyonelsiniz. ancak sıkıntı biraz daha bilinir oyunları ve ya en azından içinde bir şeyler yaşayabildiğimiz oyunları çevirseniz çok daha iyi olur. Yeni oyunların sürümü yükseltilene kadar mezarı boylarız :D Kolay gelsin. Teşekkürler
Red White olarak bir oyun yapımına başladık. Sizlerin desteğine ihtiyacımız çok fazla. Bu nedenden dolayı ekibimizdeki arkadaşlar çevirilere devam ediyorlar. Fakat çok fazla text bulunmayan oyunlar ile daha fazla oyun çevirerek sizleri türkçe oyunsuz bırakmak istemiyoruz. Şu anki planımız bu şekilde. :sneaky:

We started the game production as Red White Production. We need your support a lot. For this reason, friends in our team continue their translations. But we don't want to waste time with games that contain a lot of text. :sneaky:

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,046
Uni gibi başarısız bir oyunun fotoğraflarını düzenleyip çevirisi yaparken gerçekten gereksiz zaman kaybetmişsiniz ve bence hala yanlış yoldasınız anlıyorum türk tipi bir oyun tasarlamaya çalışıyorsunuz ama bence sadece çevirisini yapsanız yeter oyunun özünü ve temasını bozmaktan başka bir işe yaramıyor yaptığınız şey korkarım ki
Oyunun başarısız olması bizimle alakası yok. Bunu lütfen yapımcı ile tartışın. Her hangi bir zaman kaybetmedik. Yanlış yolda olmadığımızı bilen bir çok insan mevcut. Yorumun için teşekkürler.

The failure of the game has nothing to do with us. Please discuss this with the producer. We haven't lost any time. There are a lot of people who know we're not on the wrong track. Thanks for your comment.

Rodanel

New Member
Apr 27, 2018
12
25
Ekibinizde yer varsa bende katılmak istiyorum. Daha önce dating my daughter oyununu çevirmeye başlamıştım ama tek başıma olduğum için henüz bitiremedim. Ve size başka çevirilerde de yardım etmeyi çok isterim.

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,046
Ekibinizde yer varsa bende katılmak istiyorum. Daha önce dating my daughter oyununu çevirmeye başlamıştım ama tek başıma olduğum için henüz bitiremedim. Ve size başka çevirilerde de yardım etmeyi çok isterim.
Kapımız her zaman herkese açıktır.

Our door is always open to everyone.

• Like
Reactions: Rodanel

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,046
Konuşmamıza dahil olmak istiyorsanız. ;)

If you want to be involved in our conversation. ;)

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,046
Öncelikle teşekkür ederiz. Güncelleme geldiğini gördük, çeviri eklenmiş, sahne ve yeni bir görsel eklenmemiş. Bundan dolayı yeni sahneler yeni olaylar eklenene kadar çeviri yapmayı düşünmüyoruz. @kbozcan

First of all thank you. We saw the update coming, the translation was added, the scene and a new image was not added. Therefore, we do not intend to translate until new events are added. @kbozcan

FastNights

New Member
Jul 11, 2018
14
14
Discord sunucunuza katıldım ve yaptığınız çalışmaları biraz inceledim.Şu an yaptığınız oyuna ait fotoğraflar paylaşmasanızda yaptığınız modlarda özellikle photoshop konusunda iyi işler çıkarmışsınız.Ekibinizin oyun çıkarmak konusunda yeterli olduğunu düşünüyorum.Zaten 5 gün için 1200 render çok iyi bir sayı.Oyununuz konusunda çok umutluyum.Başarılar (y)

I joined to your discord server and I've reviewed your work.You have not shared any photos of the game you are currently developing.But you've done a good job in mods, especially in photoshop.I think your team is good enough to developing the game .It's already a very good number of 1200 renders for 5 days.I am very hopeful about your game.Good Luck(y)

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,046
Discord sunucumuza katıldığın ve yaptığımız çalışmalara baktığın için çok teşekkür ederiz. Şu an yaptığımız oyun hakkında bilgi vermek istemiyoruz, çok büyük umutlar çok büyük hayal kırıklarına yol açabiliyor. Fakat yaptığımız oyunun arkasındayız, iyi işler çıkardığımıza da sizler sayesinde inanıyoruz. Sayımızın az olması nedeni ile yaptığımız işler gecikiyor, bize destek çıkan bir kaç kişi olsa çok iyi olacak ama şu an kimse bu konuda yaklaşmıyor. Bu bizim için en büyük sorunlardan biri... | Yorumun için çok teşekkür ederim.:coffee:

Thank you very much for joining our Discord server and looking at our work. We don't want to give information about the game we're doing right now, Because big hopes can lead to very big fractures. But we are behind the game we do. Due to the small number of our worker is delayed, a few people who support us would be very good, but at the moment nobody comes close to this issue. This is one of the biggest problems for us... | Thank you very much for your comment. :coffee:

• Like
Reactions: Portakalimsi