VN RPGM Unity Ren'Py Onhold ★ RWADULT | Turkish Games (Türkçe Oyunlar)

Should Language Team be created?

• Total voters
    529

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
Çeviride epey ilerleme kaydettik. Çeviri sırasında sizlere danıştığımız bir kaç bir şey oluyor bunun için... -->

We've made some progress in the translation. There are a few things that we consult with you during the translation process. -->

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
Bir çok kişinin desteği ile %90 'lık bir kısım bitti. | Discord adresimize gelmeyi unutmayın. ;)

With the support of many people, a portion of 90% is over. | Don't forget to come to Discord. ;)

myomeroz

New Member
Oct 9, 2018
6
6
Merhaba herkese iyi günler dilerim.
Konu ile biraz önce karşılaştım ve böyle bir çalışma yapılması beni gerçekten heyecanlandırdı.
Gözlemlediğim kadarıyla İngilizce metinleri alıp Google Translate gibi Online Çevirmenler üzerinden çevirip bizlere sunmak yerine. Oyunların metinlerini ve hatta grafiklerini bizlere göre yeniden düzenliyorlar, umarım güzel sonuçlar elde ederler.

Leviathan.

Newbie
Jul 17, 2017
40
14
Merhaba herkese iyi günler dilerim.
Konu ile biraz önce karşılaştım ve böyle bir çalışma yapılması beni gerçekten heyecanlandırdı.
Gözlemlediğim kadarıyla İngilizce metinleri alıp Google Translate gibi Online Çevirmenler üzerinden çevirip bizlere sunmak yerine. Oyunların metinlerini ve hatta grafiklerini bizlere göre yeniden düzenliyorlar, umarım güzel sonuçlar elde ederler.
Teşekkürler . güzel düşünceleriniz için..

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
Başarılar. Takipteyim.
Teşekkür ederiz discord adresimize gelir isen çok mutlu oluruz. Gelişmeleri oradan daha detaylı takip edebilirsin.

Thank you discord we are very happy if you come to our address. You can follow the developments in more detail from there.

alidenyen

Member
Apr 3, 2017
193
153
Selam millet. Elinize emeğinize sağlık. Dilerseniz ben de yardımcı olabilirim. Master degree olmasa da İngilizcem var. Orta seviye de yazılım bilgim vardır yardımcı olabilirim;)

• Like
Reactions: RedWhite

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
Selam millet. Elinize emeğinize sağlık. Dilerseniz ben de yardımcı olabilirim. Master degree olmasa da İngilizcem var. Orta seviye de yazılım bilgim vardır yardımcı olabilirim;)
Discord adresimize gel lütfen.

Please come to Discord.

Leviathan.

Newbie
Jul 17, 2017
40
14
Discord adresimize bekleriz.