Mod Ren'Py Girl House [v0.2 Extras] | Dominus&Arya | Turkish Translate

5.00 star(s) 1 Vote

ByGuvnor

Newbie
Aug 30, 2018
43
108
scc.png

English Overview:
A great patch is with you. The game has been completely in Turkish. Enjoy the patch.

Turkish Overview:
Harika bir yama sizlerle.Oyun tamamen Türkçe olmuştur. Yamanın tadını çıkarın.

Updated: 23.01.2019

Game/Creator: [Astaros3D] |

Modder: @Dominus & @Arry Stark

Mod Version: 0.2

Game Version: 0.2 Extras

Language: Turkish

Installation:

You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Change-Log:

You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Download: - -

Nov 14, 2018
51
91
Emeğinize sağlık. Bu işleri yapan arkadaşlardan umutluyuz :D
Oyunun forumdaki linkini de eklerseniz oyunu indirmek isteyenler için kolaylık olur. Teşekkürler.

Mod Edit: Always add an English translation to your posts. We are an English-only forum.

Health to your labor. We are hopeful of friends who do these things :D
If you add the link in the forum of the game is easy for those who want to download the game. Thanks.

• Like
Reactions: ByGuvnor
D

Deleted member 1176968

Guest
Guest
Emeğinize sağlık. Bu işleri yapan arkadaşlardan umutluyuz :D
Oyunun forumdaki linkini de eklerseniz oyunu indirmek isteyenler için kolaylık olur. Teşekkürler.

Mod Edit: Always add an English translation to your posts. We are an English-only forum.

Health to your labor. We are hopeful of friends who do these things :D
If you add the link in the forum of the game is easy for those who want to download the game. Thanks.
Önerin ve övgülerin için teşşekürler :)
Thank you for your ideas

ByGuvnor

Newbie
Aug 30, 2018
43
108
TORNAVİDA OLMASINA RAĞMEN BAŞTA CAM AÇILMIYOR MK NİYE VİDEODA BAKTIM CAM DİREK AÇILIOR BENDE RUSÇA BİŞEY YAZIYOR bencebir hata var orada geçen save dosyasını atabilirmi
İlk önce cevabını daha düzgün bir dille yazabilirsin. Burada sana özel bir hizmet yok. İndirdiğin oyunun sürümü v3 yamanın sürümü v2. Sorunu kendin bulup halletmelisin dostum.

alisönmez

New Member
Mar 23, 2019
2
0
oyunu güncel sürümünü bulamadim 0,3 de problem yapıyor 0.2 yi nerden indirebilirim yardım ederseniz sevinirim

kicker22

New Member
Apr 26, 2019
4
0
Hocam öncelikle eline emeğine sağlık, yamayı attığımda açılışta hata verip kapanıyor bi yardımcı olur musun

5.00 star(s) 1 Vote