None Games that support Turkish

5.00 star(s) 3 Votes

MrLaxendr

Newbie
Mar 23, 2018
35
52
Ben de bitmiş oyun olan Sister, Sister, Sister oyununu çeviriyorum. Hikayesi güzel bir şeye benziyor.

Uzun bir maraton olacak.

• Like
Reactions: Sazed:Silent

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
Ben de bitmiş oyun olan Sister, Sister, Sister oyununu çeviriyorum. Hikayesi güzel bir şeye benziyor.

Uzun bir maraton olacak.
Bitirmeyi düşünüyorsan ve çevirilen oyunlara eklememi istersen yazman yeterli.
If you're thinking of finishing and you want me to add it to the translated games, just write it down.

MrLaxendr

Newbie
Mar 23, 2018
35
52
Sylphia Island'ı çeviriyorum başlangıç olarak %85i bitmiş durumda :)

Aslında ben de yeni çıkmış oyunları çevirme isteği geliyor. Çünkü anlaşılır bir şekilde çeviririm ve çıkan her sürümünüde türkçeye çeviririz. Hem canın sıkılmamış olur insanın hem de çok zaman kaybetmiş olmazsın.

Ama dostum keşke oyunu çevirmeseydin güzel bir şeye benzemiyor.Başka oyun olabilirdi mesela.

Herneyse aslında herkes sadece 1 veya 2 oyundan sorumlu olsa mükemmel olurdu.

godenell

Newbie
Sep 1, 2018
31
17
Aslında ben de yeni çıkmış oyunları çevirme isteği geliyor. Çünkü anlaşılır bir şekilde çeviririm ve çıkan her sürümünüde türkçeye çeviririz. Hem canın sıkılmamış olur insanın hem de çok zaman kaybetmiş olmazsın.

Ama dostum keşke oyunu çevirmeseydin güzel bir şeye benzemiyor.Başka oyun olabilirdi mesela.

Herneyse aslında herkes sadece 1 veya 2 oyundan sorumlu olsa mükemmel olurdu.
Aga hikayesi hoşuma gitti nedense :) bu oyun deneme amaçlı yapıyorum, bundan sonra RPGM tarzı oyunları çevirmeyi düşünüyorum :)

TCMS

Quote my posts if you want an answer
Donor
Former Staff
Aug 5, 2016
5,797
29,926
Moved to the correct forum.
Warning:
From now on, any comment posted after this without translation will be warned and deleted.

Last edited:

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
Sylphia Island'ı çeviriyorum başlangıç olarak %85i bitmiş durumda :)
Devam edeceksen çevirilen oyunlara ekleyebilirim. Bu arada başarılar dilerim.

-
Konuya yazarken çeviri eklemeyi unutmayın.

If you're going to continue, I can add it to the translated games. In the meantime, I wish you success.

-
Do not forget to include a translation when writing the topic.

MrLaxendr

Newbie
Mar 23, 2018
35
52
Aga hikayesi hoşuma gitti nedense :) bu oyun deneme amaçlı yapıyorum, bundan sonra RPGM tarzı oyunları çevirmeyi düşünüyorum :)
Eğer RPGM oyunlarını çevirecek 'College Life' veya ' My New Life ' oyununu çevirirsen çok makbule geçer. Özellikle My New Life, hikayesi oldukça güzeldir ve kendisi en sevdiğim oyundur.

If you want to turn RPGM games into 'College Life' or 'My New Life', it is very helpful. Especially My New Life, the story is quite beautiful and it is my favorite game.

godenell

Newbie
Sep 1, 2018
31
17
Merhaba arkadaşlar Sylphia Island'ın ilk sürümünü v0.05'i çevirdim komple, " " iyi oyunlar :)

Hello guys, I have translated the first version of Sylphia island v0.05 complete " " Have good game :)

• Like
Reactions: Inappropriate

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
Merhaba arkadaşlar Sylphia Island'ın ilk sürümünü çevirdim komple, " " iyi oyunlar :)

Hello guys, I have translated the first version of Sylphia island complete " " Have good game :)
Çeviri için teşekkürler. Konuya ekledim.
Thanks for translate. Added

• Like
Reactions: jxniqht

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Merhaba arkadaşlar Sylphia Island'ın ilk sürümünü çevirdim komple, " " iyi oyunlar :)

Hello guys, I have translated the first version of Sylphia island complete " " Have good game :)
hangi sürümü oyunun f95 sitesinde ki son sürüm olan mı çeviri?
Which version is the latest version of the game's f95 site?

Metin77

Newbie
Apr 21, 2018
26
9
Merhaba arkadaşlar Sylphia Island'ın ilk sürümünü v0.05'i çevirdim komple, " " iyi oyunlar :)

Hello guys, I have translated the first version of Sylphia island v0.05 complete " " Have good game :)
Teşekkürler.

Thanks.

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Man of the house oyununa güncelleme geldi lütfen birisi çevirsin

Man of the house to update your game has come please someone

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
Unren adlı programı indirin ve renpy oyununun game klasörüne atın. Çalıştırın ve Extrac RPA Files'i seçin (klavyeden 1 tuşu sanırım) Daha sonra dosyaları çıkartır, istediğiniz yazı editörüyle çevirebilirsiniz

Download the program Unren and throw it into the game folder of the renpy game. Run and select Extrac RPA Files (1 key from keyboard) Then you can extract files and translate them with the desired editor

• Like
Reactions: hakan123

godenell

Newbie
Sep 1, 2018
31
17
Big Brother'ın yamasını yapan arkadaş ellerine sağlık emek harcamışsın, ama çoğu yerlerde kelimeler anlaşılmayacak şekilde çevrilmiş, en azından yamayı tekrar bir gözden geçirsen ve onları gerçeğe daha yakın bir cümle ile düzeltsen güzel olurdu.

You've spent a lot of health on the hands of Big Brother's patches of author, but in most places it's nice to have the words translated in an unclear way, at least if you reconsider the patch and correct them with a sentence closer to reality.

• Like
Reactions: SAPLAYICI
5.00 star(s) 3 Votes