None Games that support Turkish

5.00 star(s) 3 Votes

Sakalay

New Member
Jan 31, 2018
13
21
google çeviri olarak şakaları falan çevirmiştim kirli şaka falan konuşmalar olarak daha sonra bıraktım. Sebep olarak family live çeviri olarak daha uzun fakat belli bir düzen içerisinde big kuyash ile sob rasgele dosya içerisine dağılmış olması yinede daha sonra el atmayı düşünüyorum.
Şu an big kuyash yeni güncellemesi geldiğini farkettim dosyalara baktım. her karakteri farklı başlıklar halinde çevirmiş. Sanırım karakter olarak çeviri yapacağım. Daha uzun sürecek gibi çeviri kalitesi beklemeyin. family live düzeyinde olur.

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
google çeviri olarak şakaları falan çevirmiştim kirli şaka falan konuşmalar olarak daha sonra bıraktım. Sebep olarak family live çeviri olarak daha uzun fakat belli bir düzen içerisinde big kuyash ile sob rasgele dosya içerisine dağılmış olması yinede daha sonra el atmayı düşünüyorum.
Şu an big kuyash yeni güncellemesi geldiğini farkettim dosyalara baktım. her karakteri farklı başlıklar halinde çevirmiş. Sanırım karakter olarak çeviri yapacağım. Daha uzun sürecek gibi çeviri kalitesi beklemeyin. family live düzeyinde olur.
sen çevirde her türlü oynarız biz :D

• Like
Reactions: Portakalimsi

alpis

New Member
Jul 5, 2018
2
0
konu güncel mi bütün oyunlar bunlar mı daha devamı varmı acaba birde Depravity oyunundakini denilen gibi yaptım ama oyun ingilizce ve dil kısmını bulamadım ayarlarda bilen ayıktırabilir mi

HBB

New Member
Jul 22, 2017
1
0
Dreams of desire çevirisi devam ediyor mu ?

Do the dreams of desire continue translation ?

saa aaas

New Member
Jun 5, 2018
1
0
Yine ben :p Daha önceden Depravity v0.2 çevirisi sunmuştum, oyuna güncelleme geldi v0.3 sürümü yayınlandı ve onunda çevirisini bitirdim..Hepinize keyifli oyunlar..

KURULUM = rardan çıkardığınız 'game' klasörünü olduğu gibi oyunun kurulu yere kopyala yapıştır yapın..bu kadar

Again I: P I have previously presented a translation of Depravity v0.2, update came to the game v0.3 version was released and the translation was done ..

INSTALLATION = Copy the 'game' folder you removed from the game as it is and copy and paste the game to the installed location.
oyun v0.4 versiyonuna geçmiş şuanki yama çalışmıyor bilginize
game updated v4.current patch not working

artagon99

New Member
Jun 11, 2017
3
2
Dreams of desire çevirisi ne zaman %100 olur acaba. oyunu oynamak için çeviriyi bekliyorum. çeviren arkadaş bilgi verebilir mi ?

I wonder if the translation of dreams of desire would be 100%. Waiting for translation to play the game. Can you provide friend answer?

• Like
Reactions: emreaydinoglu

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
Dreams of desire çevirisi ne zaman %100 olur acaba. oyunu oynamak için çeviriyi bekliyorum. çeviren arkadaş bilgi verebilir mi ?

I wonder if the translation of dreams of desire would be 100%. Waiting for translation to play the game. Can you provide friend answer?
Konuya eklerken yararlandığım kaynakta çevirmenin çevirmeyi bıraktığını söylemişlerdi.

When I added this to the topic, they told me that the translator stopped translating.

Ohrly

New Member
Apr 16, 2018
14
17
Benim Hikayem Çukur vs Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dan esinleniyor.

And that is my failed attempt at writing Turkish :geek:
"In my story, i was inspired by Çukur ve Eşkiyalar Dünyaya Hükümdar Olmaz."

If that's the sentence, that's how it will be written in Turkish; "Hikayemde, Çukur ve Eşkiyalar Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan esinlendim."

Btw, where did you hear this turkish series?

HopesGaming

The Godfather
Game Developer
Dec 21, 2017
1,702
15,280
@meticey2
Huhu, I was close.

I got told by my friends (they're Turks). I like a lot of series from there and learned to watch them in Turkish.
So my understanding of Turkish is good. Writing and talking - not so much.

• Like
Reactions: Inappropriate

Ohrly

New Member
Apr 16, 2018
14
17
@meticey2
Huhu, I was close.

I got told by my friends (they're Turks). I like a lot of series from there and learned to watch them in Turkish.
So my understanding of Turkish is good. Writing and talking - not so much.
Aha. Same goes for me. The opposite way. My understanding of english is good. Writing and talking - not so much.

I think too much turks in here. Because we love perverted things.(do not tell anyone:censored:)

HopesGaming

The Godfather
Game Developer
Dec 21, 2017
1,702
15,280
Aha. Same goes for me. The opposite way. My understanding of english is good. Writing and talking - not so much.

I think too much turks in here. Because we love perverted things.(do not tell anyone:censored:)
That is how many of us learn English. The best way is to just keep at it. I learned by playing MMO's when I was younger.

And being a pervert is being human, haha.

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
Bundan bahsediyor isen ben sana özelden bir mesaj atmıştım. (başkasına atacak iken) :) Sonra 'da seni mesaj grubundan çıkardım ve başkasını ekledim. Conversation = Sohbet Konu - Topic, Subject

5.00 star(s) 3 Votes