None Games that support Turkish

5.00 star(s) 3 Votes

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,046
Diğer oyunlar hakkında bilgi edinmek, 100'den fazla Türk 'ün bulunduğu Discord adresimize katılmayı unutmayın. [ Tamamen Türkçe bir oyun hazırlıyoruz. Takip etmeyi unutmayın. ]

Mr.Legend

New Member
Dec 3, 2018
13
8
şu iki oyunda güzele benziyor çeviren olurmu ki

Sakalay

New Member
Jan 31, 2018
13
21
QSP oyunları içerik olarak daha zengin oluyor genellikle resimler ve videoları hazırlamayıp internetten hazır aldıklarından hikaye akışı daha gerçekçi oluyor iki oyunada baktım ilki kısa bir oyun ikincisi eski bir oyunun çakması
summertime saga örnek vereyim çok uzun sürüyor ve çıkınca genellike yeni yerler ve kişiler olurken qsp de bu kişiler ile birkaç event ve eskilerinin çoklu eventleri oluyor summertime sagada kaç sene oldu birden fazla karakterle event daha olmadı.
zaten ilk oyundakinden daha iyisini foxy ve babası pedro arasında bulabilirsin.
pedroyu kısaca tanıtayım
Kendisi eski birRus bir model fotoğrafçılık yaparak amerikada yaşıyor Karısı laura her an onu aldatmaya hazır büyük kızı gina ve küçük kızı foxy ile küçük oğlu dexter ve onun bakıcısı angelicayla yaşıyor
foxy model olmak istiyor babasından fotoğraflarını çekmesini istiyor hikaye oradan dallanıyor çekerse eğitici baba moduna girip kızını yolsuzlaştırıyor çekmezse foxynin sınıf arkadaşları bunu odasında yaparken kamerayla izliyor ki bu ntr ye yol açıyor
Diğer karakterlerinde zengin içerikleri var emin olabilrisin
Bu oyun fazla ipucu vermediğinden ilerlemek zor hikaye içeriği iyi bilinmiyor bu yüzden fakat 20 gb yakın bir oyun olduğundan şans verilmeli diyorum.
Güncelleme
foxynin eğitimlerinde ilerliyorum anal sex bitti.

jxniqht

New Member
Jan 2, 2019
5
1
QSP oyunları içerik olarak daha zengin oluyor genellikle resimler ve videoları hazırlamayıp internetten hazır aldıklarından hikaye akışı daha gerçekçi oluyor iki oyunada baktım ilki kısa bir oyun ikincisi eski bir oyunun çakması
summertime saga örnek vereyim çok uzun sürüyor ve çıkınca genellike yeni yerler ve kişiler olurken qsp de bu kişiler ile birkaç event ve eskilerinin çoklu eventleri oluyor summertime sagada kaç sene oldu birden fazla karakterle event daha olmadı.
pedroyu kısaca tanıtayım
Kendisi eski birRus bir model fotoğrafçılık yaparak amerikada yaşıyor Karısı laura her an onu aldatmaya hazır büyük kızı gina ve küçük kızı foxy ile küçük oğlu dexter ve onun bakıcısı angelicayla yaşıyor
foxy model olmak istiyor babasından fotoğraflarını çekmesini istiyor hikaye oradan dallanıyor çekerse eğitici baba moduna girip kızını yolsuzlaştırıyor çekmezse foxynin sınıf arkadaşları bunu odasında yaparken kamerayla izliyor ki bu ntr ye yol açıyor
Bu oyun fazla ipucu vermediğinden ilerlemek zor hikaye içeriği iyi bilinmiyor bu yüzden fakat 20 gb yakın bir oyun olduğundan şans verilmeli diyorum.
Güncelleme
foxynin eğitimlerinde ilerliyorum oral sex bitti.
Dostum hangi oyun bu ?

Siyal ÇöL

Newbie
Nov 14, 2017
28
15
pedroyu kısaca tanıtayım
Güncelleme
foxynin eğitimlerinde ilerliyorum oral sex bitti.
dostum helal olsun gercekden bu tarz oyunlar cok geniş içerikli oluyor bu oyunu iki defa yüklemişdim ilerleyemediğimden dil sebebiyle silmişdim şimdi tekrar yüklücem
oyunun adını merak edenler var
FAMILY LIFE

kyries

Newbie
Jul 9, 2017
59
11
dostum helal olsun gercekden bu tarz oyunlar cok geniş içerikli oluyor bu oyunu iki defa yüklemişdim ilerleyemediğimden dil sebebiyle silmişdim şimdi tekrar yüklücem
FAMILY LIFE

Aynı sebepten bende fazla ilerleyemedim. İyi fikir

jxniqht

New Member
Jan 2, 2019
5
1
FAMILY LIFE
Dostum teşekkür ederim boyutu çok büyükmüş merak ettim bende indiriyorum şimdi bakalım umarum değer :)

Siyal ÇöL

Newbie
Nov 14, 2017
28
15
Dostum teşekkür ederim boyutu çok büyükmüş merak ettim bende indiriyorum şimdi bakalım umarum değer :)
boyutun uzaması 10gb lik mod onu olduğu gibi yapıştırıyorsun modda videoların süresi uzamış birde hata yaptığında kaybın olmuyor ilişkiye devam ediyorsun

• Like
Reactions: jxniqht

ugurhan

Newbie
Dec 6, 2018
20
2
Aile Hayatı: Spectre1viper Mod version 26
Bu Aile Yaşamı için bir mod. Bu oyun için orijinal hile menüsünü içerir ve kendi başına biraz ekler.

Özellikler
  • Bir yolu tamamlamak veya seçmek oyunu bitirmez veya diğer yolları devre dışı bırakmaz - tüm kızların yolları aynı oyunda tamamlanabilir
  • Hile menüsünü yoğun bir şekilde düzenledi ve geliştirdi (Orijinal hile menüsünü oluşturmadım, geliştirdim ve ekledim)
  • Hile menüsüne bir komut enjektörü eklendi
  • Bir çok ek değişken eklendi ve Gina'yı hile menüsüne ekledi.
  • Çok sayıda küçük hata düzeltmeleri
  • Birkaç mantık düzeltmesi ve olası oyun kırma hata düzeltmeleri
  • Daha az eziyet - olaylar arasında daha az bekleme süresi, aynı günde birden fazla olay tetiklenebilir
  • Daha hızlı ilişki ilerlemesi
  • Oyundaki başarısızlık yollarının% 50'si kaldırıldı, başarısızlığın çok fazla yolu vardı - önceki birçok seçenek artık başarısızlıkla sonuçlanmıyor
  • Önerilen seçeneklerde genellikle yanlarında (*) bulunur.
  • Öğütmeyi azaltmak ve oyunu geliştirmek için çeşitli küçük hileler
  • Birkaç adım daha dahil edildi (benim tarafımdan değil ve çoğu tamamlanmadı)
  • Angelica (Dadı), Foxy, Gina, Laura için bir sürü yüksek kaliteli resim eklendi. Görüntüleri otomatik olarak dönecek şekilde kodladım, böylece her seferinde aynı fotoğrafı görmüyorsunuz. Bu, daha fazla çeşitlilik ve daha az sıkıntı sağlar.
  • Oyuna birçok yeni içerik ve video klip eklendi. Ayrıntılar için Değişiklik Günlüğüne bakın.

Kısaca game qsp yi google ile çevirdim 6000 satır yorucuydu lakin oyun türkçeleşmedi tam olarak özellikle eventler daha sonra
addition kurcaladım 10000 satırlık çeviri vardı. oyun event yönünden geniş bende ara verdim. Oynayarak addition yavasça çevirmeyi düşünüyorum. google çeviri yorucu 2günde kalkamadım game kloseründen addition kısa sürede söz vermiyorum.
game qsp çoğu şeyi çeviriyor sağlıcakla kalın.

In short, the game qsp with google swap 6000 lines were exhausting the game, but the game was not exactly Turkic

There were 10000 lines of translation. I took a break in the game event. I'm thinking of turning it slowly in addition to playing. google translation grueling in 2 days did not get the game kloserından as soon as I do not promise.

The game qsp translates to most things.

oyunu nasıl kuracagız açıklarmısın hepsini indirmemizmi lazım

Siyal ÇöL

Newbie
Nov 14, 2017
28
15
oyunu nasıl kuracagız açıklarmısın hepsini indirmemizmi lazım
evet modla beraber hepsini indirip modu oyuna atacaksın ardından QSP acıp sol üstarafından open game diyip oyun klasörüne getirip icindeki game mi secip ac diyeceksin

ugurhan

Newbie
Dec 6, 2018
20
2
evet modla beraber hepsini indirip modu oyuna atacaksın ardından QSP acıp sol üstarafından open game diyip oyun klasörüne getirip icindeki game mi secip ac diyeceksin
su 9 gb lık ve 1.3 gblık no modsuz kısmıdamı inecek

Sakalay

New Member
Jan 31, 2018
13
21
Family live : Spectre1viper Mod version 26
Bu Aile Yaşamı için bir mod. Bu oyun için orijinal hile menüsünü içerir ve kendi başına biraz ekler.
Family Life [v1.9] [Perestrelo]

Family Life: Spectre1viper Mod version 26

Oyunu google çeviri olarak tamamlamış bulunmaktayım

Oyunun boyutu büyük açıkça hepsini indirmeniz gerekiyor.
İlk olarak family live 1.95 indirip temiz bir şekilde kurmalısın İlk gösterdiğim link mevcut son sürümü içermiyor. Onu indirme
onu tanıtım için koydum asıl oyunu mod linkinde bulmalısın sonra mod linkinde sırayla 26 bolum bir şeklinde 7 bolumu indirip orjinal klosere altmalısın crack gibi
sonrada çevirdiğim iki dosyayı oyunun orjinaliyle değiştir. yedeklerini almayı unutma.
mega veye google linki ile uğraşmak istemiyorsan oyunu rus torrent sitelerinde tek link halinde bulup indirmeni tavsiye ederim. toplam 20.2 gb olmalı indirme linki

Siyal ÇöL

Newbie
Nov 14, 2017
28
15
Family live : Spectre1viper Mod version 26
Family Life [v1.9] [Perestrelo]

Family Life: Spectre1viper Mod version 26

Oyunu google çeviri olarak tamamlamış bulunmaktayım

Oyunun boyutu büyük açıkça hepsini indirmeniz gerekiyor.
İlk olarak family live 1.95 indirip temiz bir şekilde kurmalısın İlk gösterdiğim link mevcut son sürümü içermiyor. Onu indirme
onu tanıtım için koydum asıl oyunu mod linkinde bulmalısın sonra mod linkinde sırayla 26 bolum bir şeklinde 7 bolumu indirip orjinal klosere altmalısın crack gibi
sonrada çevirdiğim iki dosyayı oyunun orjinaliyle değiştir. yedeklerini almayı unutma.
mega veye google linki ile uğraşmak istemiyorsan oyunu rus torrent sitelerinde tek link halinde bulup indirmeni tavsiye ederim. toplam 20.2 gb olmalı indirme linki
teşekkürler gercekden eline sağlık torrent linkini yukarda vermişdim

Son of a bitch ede bir el atarsan buda efso ve cok geniş icerikli

• Like
Reactions: Portakalimsi
5.00 star(s) 3 Votes