None Games that support Turkish

5.00 star(s) 3 Votes

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
Türklerin Discordu:
Turkish Discord:

tekkeli37

New Member
Oct 18, 2017
9
8
Arkadaslar Sexy Beach Premium Resort 2017 Turkce cevırısını %60 tamamladım. Sıtede cok ragbet olmadıgı ıcın cevırıyı kısa sure askıya aldım. Bu arada uzun zamandır Skyrım oynuyorum. Yaklasık 450 saatlık oynanıs suresınden sonra bazı modları cevırme kararı aldım. Zaten ana oyun ve dlcler profesyonel ekıpler tarafından Turkceye cevrıldı. Ayrıca bır cok modun Turkcesı mevcut. Oyunun can alıcı modu (en azından bana gore:)) ) Sexlab ve eklentılerını kımse cevırmemıs. Yalnız Skyrım versıyonu degıl Se ( ) surumundekı modu cevırıyorum. Ilgılenen olursa sıteye koyarım.
Skyrim Se SexLab v163 (%80 Turkce tamamlandı)
Skyrim Se Follow me for Sex SSE V3.6 (%70 Turkce tamamlandı)
Bu modları kurmak baya zahmetlı. Orn. Sexlab ve Follow me for modunu calıstırabılmek ıcın 7 - 8 farklı mod daha yuklemenız gerekıyor. Mod olayına hıc gırmemıs bır kımse bence bulasmasın. Tam delı ısı.. Ayrıca oyun gorselı ıcın mod - Hava sartları, buyu, karakter derken bende yaklasık 350 mod yuklu. Tabı bırde bunların cakısmaması gerekıyor. Cakısırsa oyun acılmıyor, cöküyor vs.. Ama duzgun calıstırmayı basarırsanız bugune kadar hıc bır oyunda gormedıgınız xxx anımasyonları vs.. bu oyunda goruyorsunuz. Hayal ettıgınızden bıle fazla sayıda olay vs.. var. Neyse ılgılenen olursa pm atsın kısa surede tamamlar yollarım. Iyı geceler.
Skyrim modlarıyla haşır neşir olan bir oyuncuyum. Bu +18 modların çevrilmesini her zaman istemişimdir, Zaten çok da zorlayıcı olmaz diye umuyorum. Çevirdiğin bu modları paylaşırsan sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

ceset1

Newbie
Dec 18, 2017
38
46
Skyrim modlarıyla haşır neşir olan bir oyuncuyum. Bu +18 modların çevrilmesini her zaman istemişimdir, Zaten çok da zorlayıcı olmaz diye umuyorum. Çevirdiğin bu modları paylaşırsan sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Dostum en kısa surede paylasacagım. Oyuna 2 gun once steam uzerınden lanet olası bır guncelleme geldı. Racemenu ve Sexlab.esm (sexlabuntıldll.) dosyası problem cıkartıyor. Bende yedekten guncellemeyı gerı aldım. Eskı surumu oynuyorum. Turkcelestırmeyı dogal olarak durdurdum. Beklemedeyım. 1 - 2 gun ıcınde sexlab.esm dosyasının guncellenecegını dusunuyorum. Yenı dosya oldugu ıcın buyuk ıhtımal sıfırdan cevırmek zorunda kalacagım. Ama dosyalar fazla uzun degıl. Cok ugrastırmaz. Eskı dosyaların (sürüm: Current SE build 2.0.10 (runtime 1.5.53)) %80 cevrılmıs durumda. Istersen bu dosyaları paylasabılırım.

• Like
Reactions: tekkeli37

tekkeli37

New Member
Oct 18, 2017
9
8
Dostum en kısa surede paylasacagım. Oyuna 2 gun once steam uzerınden lanet olası bır guncelleme geldı. Racemenu ve Sexlab.esm (sexlabuntıldll.) dosyası problem cıkartıyor. Bende yedekten guncellemeyı gerı aldım. Eskı surumu oynuyorum. Turkcelestırmeyı dogal olarak durdurdum. Beklemedeyım. 1 - 2 gun ıcınde sexlab.esm dosyasının guncellenecegını dusunuyorum. Yenı dosya oldugu ıcın buyuk ıhtımal sıfırdan cevırmek zorunda kalacagım. Ama dosyalar fazla uzun degıl. Cok ugrastırmaz. Eskı dosyaların (sürüm: Current SE build 2.0.10 (runtime 1.5.53)) %80 cevrılmıs durumda. Istersen bu dosyaları paylasabılırım.
Belki yeni versiyon güncellemesi olur. Bence biraz bekleyelim, eğer güncelleme olmazsa senin yaptığın son çeviriyi atman daha faydalı olur. Duyarlılığın için teşekkürler

tekkeli37

New Member
Oct 18, 2017
9
8
NOT: Konuya cevap verirken ingilizce çevirisini ekleyin.
NOTE: Add the English translation when replying to the topic.

Merhaba, bu başlık altında ulaşmanın kolay olması için Türkçe dil çevirisi olan oyunları ve linklerini paylaşacağım. Eksiklerim varsa yorumlara yazarsanız sevinirim.
--
Hello, I'm going to share games and links in Turkish language translation to make it easy to reach under this title. I would appreciate if you have comments on the comments.

Oyun (Game): Big Brother
Dil dosyası (Language File):
Yapımcı (Author): @ceset1
Son Güncelleme (Last Update): 02.11.2018

Oyun (Game):

Dil dosyası (Language File): (version 0.5c)
Yapımcı (Author): @berkcan asrın
Son Güncelleme (Last Update): 01.11.2018

Oyun (Game):
(Not: %50 Türkçe | Note: %50 Turkish)

Oyun (Game):
Yapımcı (Author): @emreaydin

Oyun (Game): Sylphia Island
Yapımcı (Author):
@godenell
Son Güncelleme (Last Update): 09.11.2018

Oyun (Game):
Yapımcı (Author):
@cevirmenimsi - @qqqu
Son Güncelleme (Last Update): 15.11.2018

Oyun (Game):
Yapımcı (Author):
@faruk47
Son Güncelleme (Last Update): 12.11.2018

Oyun (Game):
Yapımcı (Author):
@faruk47
Son Güncelleme (Last Update): 25.11.2018

Oyun (Game):
Yapımcı (Author):
@emreaydin
Son Güncelleme (Last Update): 08.12.2018

Çevirilmekte olan (Now translating)
Oyun (Game):
My Sweet Neighbors
İlerleme (Progress): %83
Son Güncelleme (Last Update): 27.11.2018
Yapımcı (Author): @DTGZ

dil dosyasının linki sanırım çökmüş, güncelleyebilir misiniz

emreaydinoglu

Newbie
Sep 6, 2018
35
33
Arkadaşlar herkese selam.. My Cute Roommate [Astaros3D] oyununun türkçe yamasını tamamladım.. bende sizle birlikte oynayıp test edeceğim.. hata aldığınız bir yer olursa, hemen bana özelden ekran resmi alıp yazın..
çıkan dosyaları oyundaki 'game' klasörüne yapıştırmanız yeterlidir.. keyifli oyunlar olsun..
Not: oyunu oynarken sık sık kayıt etmenizi tavsiye ediyorum..

Hi everybody.. My Cute Roommate [Astaros3D] game, I play with you and I will test it..
Get a bug in this place, immediately take the picture of me and take a picture of the special..
you just need to paste the computers down into the 'game' folder in the game.. get enjoyable games ..
Ps: I advise you to register the game often.

Metin77

Newbie
Apr 21, 2018
26
9
Arkadaşlar herkese selam.. My Cute Roommate [Astaros3D] oyununun türkçe yamasını tamamladım.. bende sizle birlikte oynayıp test edeceğim.. hata aldığınız bir yer olursa, hemen bana özelden ekran resmi alıp yazın..
çıkan dosyaları oyundaki 'game' klasörüne yapıştırmanız yeterlidir.. keyifli oyunlar olsun..

Hi everybody.. My Cute Roommate [Astaros3D] game, I play with you and I will test it..
Get a bug in this place, immediately take the picture of me and take a picture of the special..

you just need to paste the computers down into the 'game' folder in the game.. get enjoyable games ..

teşekkürler

thanks

Siyal ÇöL

Newbie
Nov 14, 2017
28
15
Not: oyunu oynarken sık sık kayıt etmenizi tavsiye ediyorum..

Ps: I advise you to register the game often.
store bölümündeki kıyafetlerin isimlerinde hata var bundan dolayı satın alınamıyorda

Excommunicado

Newbie
Dec 5, 2018
41
64
Herkesin emeğine sağlık güzel işler yapıyorsunuz. Ama keşke google çeviri kullanılmasa bazı çevirilerde (Sister, sister, sister'dan bahsediyorum.). Tamam emek fakat gerçekten kötü duruyor üzgünüm.

You're doing good work for everyone's work. But I wish to use translations like google translation (sister, sister, sister.). Okay, we're definitely too bad to crawl.

ceset1

Newbie
Dec 18, 2017
38
46
Herkesin emeğine sağlık güzel işler yapıyorsunuz. Ama keşke google çeviri kullanılmasa bazı çevirilerde (Sister, sister, sister'dan bahsediyorum.). Tamam emek fakat gerçekten kötü duruyor üzgünüm.

You're doing good work for everyone's work. But I wish to use translations like google translation (sister, sister, sister.). Okay, we're definitely too bad to crawl.
Goggle cevırı ıle yapılan yamalar bıle saatler, gunler suruyor. Adam bu ısten para kazanmıyor. Neden aylarca ugrasıp, tek tek butun cumlelerın cevırısını yapsın?? Zaten herkes ındırecek dıye bır zorunluluk yok. Isteyen ındırır. Begenmeyen ındırmez.

Excommunicado

Newbie
Dec 5, 2018
41
64
Goggle cevırı ıle yapılan yamalar bıle saatler, gunler suruyor. Adam bu ısten para kazanmıyor. Neden aylarca ugrasıp, tek tek butun cumlelerın cevırısını yapsın?? Zaten herkes ındırecek dıye bır zorunluluk yok. Isteyen ındırır. Begenmeyen ındırmez.

Eleştiri yaptım sadece bişey demedim.

• Like
Reactions: ceset1

SAPLAYICI

Newbie
Jul 15, 2018
39
28
tamam işte google çeviri ile yapılan yamalar kötü olduğundan dolayı boşuna vakit kaybetmeyin diyoruz biz de. nesini anlamıyorsunuz? siz burada yaptığınız çeviriyi indirenlerin o çeviriyle oyunu tek tek okuyarak oynadığını mı sanıyorsunuz? size burada "teşekkürler, emeğinize sağlık" diyen adamlar yamanızı indirince tık tık tık hızlı hızlı okumadan geçiyorlar. bir iş ya tam yapılır ya hiç yapılmaz. o yüzden google çeviri kullanarak çevireceğinize hiç çevirmeyin. çünkü hem verdiğiniz emeğe hem de zamana yazık oluyor. hiçbir kazancınız da yok. halbuki düzgün bir çeviri yapsanız daha fazla çeviri gelmesi için insanlar size bağış bile atarlar.

işte biz iyiliğiniz için bunları söylerken gelip bize caps lock açarak saldırmayın. keriz misiniz amk.

ceset1

Newbie
Dec 18, 2017
38
46
tamam işte google çeviri ile yapılan yamalar kötü olduğundan dolayı boşuna vakit kaybetmeyin diyoruz biz de. nesini anlamıyorsunuz? siz burada yaptığınız çeviriyi indirenlerin o çeviriyle oyunu tek tek okuyarak oynadığını mı sanıyorsunuz? size burada "teşekkürler, emeğinize sağlık" diyen adamlar yamanızı indirince tık tık tık hızlı hızlı okumadan geçiyorlar. bir iş ya tam yapılır ya hiç yapılmaz. o yüzden google çeviri kullanarak çevireceğinize hiç çevirmeyin. çünkü hem verdiğiniz emeğe hem de zamana yazık oluyor. hiçbir kazancınız da yok. halbuki düzgün bir çeviri yapsanız daha fazla çeviri gelmesi için insanlar size bağış bile atarlar.

işte biz iyiliğiniz için bunları söylerken gelip bize caps lock açarak saldırmayın. keriz misiniz amk.
Madem kerızız amk bundan sonra cevırı vs.. yok. Bundan sonra tek bır paylasım dahı yapmam. Soyledıgım 3 oyunun cevırısını ıptal ettım. Arkaslar haberınız olsun.

• Like
Reactions: emreaydinoglu

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67

sanane ister indir ister indirme biz ingilizce bilmeyenler çeviriyi istiyoruz salak salak konuşup çevirmenlerin canını sıkma ceset sende takma şu gerizekalıyı senin çevirin sayesinde ben big brother oynadım

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
Öncelikle konudaki kırık linki düzelttim, indirebilirsiniz.
Daha sonra google translate çevirisinden rahatsız olanlar için; benim de ingilizce bilgim tam değil ama en azından ingilizce oynayıp tık-tık diye geçmekten daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca translate ile çevirip kendim anlamlandırdığım My Sweet Neighbors oyunu için de çeviriyi bir süre askıya aldım. Yardım etmek isteyen olursa devam edebiliriz. Oyunu oynarsanız translate çeviri olduğunu anlamazsınız çünkü en basit ingilizce seviyesiyle yazılmış bir oyun olduğu için translate %80 hatasız çeviriyor. Kalanlarını da cümle cümle ben kontrol edip düzeltiyorum.

First I fixed the broken link in the topic, you can download.
For those who are uncomfortable with the translation of google translate later; My English knowledge is not complete, but at least I think English is better than just playing and clicking. I also translate and translate the translation for my Sweet Neighbors game, which I understand myself for a while suspended. If you want to help, we can continue. If you play the game you do not understand that translate translation because the game is written in the simplest level of English, translate 80% error-free. The rest of the sentence I check and correct the sentence.

--
Son olarak lütfen konuya yanıt yazarken çevirisini ekleyin, aksi halde yetkililer tarafından siliniyor.

Finally, please include the translation as you write to the subject, otherwise it will be deleted by the authorities.

5.00 star(s) 3 Votes