None Games that support Turkish

5.00 star(s) 3 Votes

azrailkenan

Newbie
Feb 28, 2020
26
3
merhaba haley's story oyunun da ep13 de bir sahneden sonra dil türkçe den ingilizce ye geçiyor, çevrilmiş dil dosyasının içine baktığım zaman çevirinin olduğunu görüyorum ancak çeviriyi tok sayıyor yardımcı olabilicek arkadaş var mı?

hello haley's story after a scene in ep13, the language goes from turkish to english, when i look into the translated language file, i see that there is a translation, but is there any friend that can help you count the translation?

keraneci

New Member
Apr 26, 2020
1
0
Summer Time Saga oyunun Türkçe Çeviri dosyaları oluşturuldu ve çeviriye başlandı. Buradan duyurmuş olayım. Şu an 2 kişi çeviriyoruz eğer yardımcı olmak istersen iletişime geçebilirsin dostum.
dostum çeviriye devam ediyormusunuz

oyundelisi34

New Member
Jun 10, 2020
3
0
Arkadaşlar 2 veya 3 güne çıkacak demiştim ama 1 gün sonra sizinle tekrar buradayım.

Personal Trainer Çevirisi tamamlandı. Özenli bir çalışmayla hikayenin birazını değil, tamamını anlayacağınızdan eminim.Umarım oyunu beğenirsiniz. Oyunun çok çok nadir yerlerinde kendi yorumumu kattım, anlarsınız bunu büyük ihtimalle ve umarım seversiniz de. Her neyse, iyi oyunlar.

DTGZ sayfanı güncelleyebilir misin hem Sister,Sister,Sister için hem de Personal Trainer için. Teşekkürler.

NOT: EĞER OYUNDA BAZI SAHNELER GÖRÜNTÜLENEMEZSE HATANIN OLDUĞU FOTOĞRAFLARI ATIN. BİR SONRAKİ GÜNCELLEMEDE BU HATALARI GİDERECEM.

I told friends it would be two or three days, but I'm here with you again the next day.

Personal Trainer Translation completed. I'm sure you'il understand some of the story, but not the whole story. Hope you like the game. I've added my own comment in very rare places, you probably know, and I hope you like it. Anyway, good games.

Can you update your DTGZ page for both Sister, Sister, Sister and Personal Trainer. Thanks.

NOTE: DISPLAY PHOTOS WHEN THE SOME SCENES CAN NOT BE DISPLAYED IN THE GAME. I WILL LET THIS ERRORS IN A NEXT UPDATE
View attachment 184856 View attachment 184857 View attachment 184859 View attachment 184858 View attachment 184860
aga 0.5 için çeviri var mı

pepette

Active Member
Game Developer
Feb 20, 2018
927
2,200
[TÜRK]
Merhaba
Üzgünüm, senin dilini konuşamıyorum, bu mesajı yazmak için GoogleTranslate'i kullanıyorum. Umarım anlaşılır olur

LOLITA GONE WILD oyunumun Türkçe dahil birçok dilde oynanmasına izin veren bir güncellemesini yayınladım (otomatik çeviri).

Listenize eklemekten çekinmeyin.

Oyuncuların bana mevcut farklı dillerde kolayca düzeltmeler göndermesine izin veren bir sistem uyguladım.
Öğeler ve açıklamalar oyun dizinindedir.

Fransa'dan selamlar

[ENG]
Hello
Sorry, I don't speak your language, I use GoogleTranslate to write this message. I hope it will be understandable

I just posted an update of my game LOLITA GONE WILD allowing to play in several languages including Turkish (automatic translation).

Don't hesitate to add it to your list.

I have set up a system that allows players to easily send me corrections in the different languages available.
The elements and explanations are in the game directory.

Greetings from France

muto

New Member
Aug 31, 2018
1
0
Mıst ceviren biri varmi beyler Asiri hosuma gidiyo o oyin dua ederim vallaha cevirip atana :)

golder34

New Member
May 31, 2022
1
0
ntr oyunlarına bayılıyorum özellikle anne olanlara burdaki tüm içerikleri tükettim bakabilcegim baska bir yer varmı

Taoceti

Newbie
Feb 3, 2021
86
532
Şimdilik RenPy oyunlarını çevirmeye yardımcı olan hızlı bir araç oluşturdum. Umarım teklifim ilginizi çeker ve sizi rahatsız etmez. Proje henüz emekleme aşamasında, ancak önerileriniz veya geri bildirimleriniz doğrultusunda özellikler de eklemeyi düşünüyorum. Temel özellikler için Bikini temel lisansı bu ayın 10'una kadar ücretsiz olarak sunuluyor. Daha yüksek seviyelere erişmek istiyorsanız, beni 'da destekleyin, Üstsüz lisansı için 3 € veya FullNude lisansı için 5 € ödeyebilirsiniz. Beni takip etmek ve sitem dışında daha fazla bilgi almak için arkadaşlarımdan yardım isteyin

Software (NEW):
Licenses (NEW):
  • Free (June 10, 2022)
  • (June 30, 2022)
  • (June 30, 2022)
Assistance:
Channels:

pepette

Active Member
Game Developer
Feb 20, 2018
927
2,200
Merhaba
Bir yıl bekledikten sonra oyun güncellemesi "Lolita gone wild" yayınlandı.
Oyun Türkçe olarak oynanabilmektedir (üzgünüz, dilinizi konuşmuyorum, sadece makine çevirisi yapabildim)
Umarım oyunu beğenirsiniz.

5.00 star(s) 3 Votes